Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma auto je nepotrebno komentarisati ... Prvo sto je OPEL ... :D, a jos uz to i propisno odradjen.

Nego, pazi natpisa za praonu ... "self-SERVIS" ... pravi neki "englez" pisao ... :lol:
 
hvala svima , hehe dobio je eto reklamu gratis od mene , nadamo se da ce od zaradzene love upisati bar prvi stepen engleskog jezika :D
 
Član
gdje nestao krovni spojler??
kako prolazis sa murijom zbog tablice,nije na predvidjenom mjestu :icon_biggrin:
 
spojler se odljepio evo cekam maistore da dodju s godisnjeg upsut da neke felere isprave i to zaljepimo , a zbog tablice trenutno nemam problema :D
 
Evo malo slikao interijer , ebi ga malo je kasno pa se ne moze fino uslikati ali uglavnom je sve isto u bronza stilu , volan se jos mora uraditi ili ofarbati ili presvuci na novo jos se oko toga dvoumim i moram vratiti plastiku oko sata ali to tek kasnije dok se sad malo okiti diodama jer uzasno lose svjetli mada sam stavio smd unutra al djaba




Vracene oznake da se zna koje je ovo auto :lol:




i evo jos sam se ja igrao nesto u PS-u , uradio sam stopke koje ce aBd ici na auto , znaci klasika tamne stopke bez ledica i preseravanja :lol:

 
Član
Amere ne znam sta da kazem... auto si sredio SAVRSENO... bas sam zadivljen, cista desetka....
Moras me zvati da se provozamo :p
 
Legend
kod tebe uvijek ozbiljno , ili kako treba ili nikako ..... svaka cast po ne znam koji put , astra je savrsena ..... naj ljepsa koju sam ikad vidio , a uz to sve motorizacija ....ma sve , bas sve je perfektno druze
svaka cast ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top