Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
RE: Opel Astra G...Update: opet spustena =)

0g1 je napisao(la):
gdje si uzeo taj DVD i koliko plati ?

Uzeo sam u Lukavcu i izaso me 230 km, al mjenjo bi ga za neki solidan mp3 sa USB-om uz doplatu. Pozz
 
RE: Opel Astra G...Update: opet spustena =)

Fin autic.. ovo sa carbon folijom je pun pogodak... a felge takve sto su sad 16'' samo da su 17'' bilo bi vrh.. pravo joj fino stoje .. folija je majka :) furas ... profuras skines i ides dalje ;) ;)
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: opet spustena =)

Fina astra ove felge joj pravo leze,takodje Carbon folija se idealno uklopila sa enterijerom.Sve u svemu fina astra fino ti to radis samo redovno update....zZz
 
RE: Opel Astra G...Update: opet spustena =)

Extra,extra i jos jednom extra astra. Samo da pitam jesi imao problema sa policijom oko zatamnjivanja stakala? i ovo sa carbon folijom na retrovizor dal´ je tesko sam radit,posto ne znam bas oko toga ;p
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: opet spustena =)

StreetballeR je napisao(la):
Extra,extra i jos jednom extra astra. Samo da pitam jesi imao problema sa policijom oko zatamnjivanja stakala? i ovo sa carbon folijom na retrovizor dal´ je tesko sam radit,posto ne znam bas oko toga ;p

Hvala drug, nisam imao uopste problema, X puta su me zaustavljali i nista, i preko granice isao bez problema, al opet zavisi na koga naletis, dok sam Brava vozio imao sam problema sa jednim piolicajcem samo, i nije me se covjek okanio dok ih nisam skino xD, a sto se carbona tice i nije neka mudrost radit, sam treba imat zivce ako hoces da se uradi kako treba
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: opet spustena =)

E'o mene o5 nakon male pauze, malo se radilo, tacnije malo se cackalo oko osvjetljenja, ja prezadovoljan :icon_smile: , pa ev' koji pikcr xD
dsc00077ux.jpg


dsc00078tk.jpg


dsc00076bt.jpg

i ovaj display normalno svijetli, samo kako je tel slikano pa izgleda kao da citav svijetli xD
dsc00075r.jpg

BTW ev i jos koji usputni pikcr xD
dscn2930g.jpg

dscn2929.jpg

dscn2927.jpg

dscn2933im.jpg

dscn2931z.jpg
dscn2934g.jpg
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: Nove felgice :))

Ev zbavljene i nove felgice, u pitanju su MOMO Fighter 7Jx17", trenutno su crne, al za koji dan idu na lakiranje pa ce bit jos slika, a ev kak sad izgledaju
06092011026.jpg


06092011027.jpg
 
Top