Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
RE: Opel Astra G

dellas je napisao(la):
Predobra je astra, extra izgleda:cool: Ako ceš već da farbaš konzolu bolje u crnu nego u sivu, barem je meni lepše. Štopke si extra odradio;)

Ok, hvala za misljenje ;) zato se i dvoumim, posto ne planiram je unutra dzizat previse, cisto da nije stock, a i ako bi u sivu, nesto bi dooosta tamnije nego sto je auto...:icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G

Auto je super :..samo jos da ofarbas steke ,pragove i lajsne u boju auta .. vidit ces kako je ljepse ..auto ti nekako mladje izgleda..
 
Član
RE: Opel Astra G

Muamer7 je napisao(la):
Auto je super :..samo jos da ofarbas steke ,pragove i lajsne u boju auta .. vidit ces kako je ljepse ..auto ti nekako mladje izgleda..

Imam to u planu, samo cekam da majstor uhvati vremena, trenutno je zatrpan poslom, posto moram lakirat i oba branika, malo su izgrebani pa cu onda i to sve usput. Jedino neznam dal da lakiram ovaj prednji spojler na braniku, ili da ostavim njega crnog....
 
Član
RE: Opel Astra G

Ev o5 se malo na Astridzanu radilo, kupljene H&R sportske opruge

p2604111953.jpg

pa montiranje

p260411195301.jpg

p2604112107.jpg


Nije puno spustena al vidi se razlika, mada ja nisam bas najzadovoljniji, volio bi da je jos jedno 2-3cm isla dole, al za sad mora ce da saceka bolja vremena hehe
p2704110955.jpg


Skintue oznake sa gepeka
p270411174201.jpg


Kad sam vec to trljo i poliro aj' reko da ispoliram citavo auto, sad se sija ko pasije m*do:lol:
p2704111742.jpg

p2704111743.jpg


Zatamnjene i prednje sajbe
p2804111406.jpg


Stigla konacno i maska bez znaka
p0505111910.jpg

p0505111800.jpg


U srijedu kupljene felge Toora 17'', al su bez guma, pa sad dok se para skupi za gume, malo nek cekaju u garazi, mada cu najvjerovatnije ove prodavati, pa traziti neke sa falcom, al otom potom hehe
p050511191301.jpg
 
RE: Opel Astra G

Extra si poceo raditi auto , samo naprijed , reci mi gdje ima uzeti te folije sto si stopke radio svidja mi se pravo mozda bi mogao i ja sebi da uradim dok su jos na autu
 
Član
RE: Opel Astra G

Little Dragon je napisao(la):
Extra si poceo raditi auto , samo naprijed , reci mi gdje ima uzeti te folije sto si stopke radio svidja mi se pravo mozda bi mogao i ja sebi da uradim dok su jos na autu

Hvala druze, a i tebi svaka cast za tvoju pilu, jedva cekam da je vidim zavrsenu ;).....sto se folije tice, ja sam to uzeo u Jelahu u jednoj firmi sto prodaju samo te folije za reklame i to, a mozes naci vjerovatno u malo boljoj stampariji, sigurno i oni imaju, jer to je ova klasicna tapeta za izradu natpisa i reklama, samo sto je providna
 
Član
RE: Opel Astra G

fino napreduje astra, svaka cast
ajde montiraj te felge, pa baci koju sliku:cool::cool:
 
Član
RE: Opel Astra G

ma cim nema znaka OPEL naprijed odma drugo-bolje auto :lol::lol:
salim se kulturno pravo cim se spusti odma bolje izgleda jos kad postavis felge bice fkt lijepa
sretno
 
Član
RE: Opel Astra G

ArminM je napisao(la):
fino napreduje astra, svaka cast
ajde montiraj te felge, pa baci koju sliku:cool::cool:

heheh, sad cekam nekih malo parica pa da kupim gume, a u medjuvremenu cu felge raditi, ice u crno sivu kombinaciju =)

DJ_M4rko je napisao(la):
Fino ti ovo radis samo naprijed :)
Hvala drug, trudim se kol'ko mogu(koliko finansije dopustaju) heheh :lol:


s1ck je napisao(la):
ma cim nema znaka OPEL naprijed odma drugo-bolje auto :lol::lol:
salim se kulturno pravo cim se spusti odma bolje izgleda jos kad postavis felge bice fkt lijepa
sretno

hvala :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G

Ev jos koja slikica, danas legle AZEV 16'' dok se ne skupi para za gume za ove 17, a medjuvremenu cu ih i lakirat u crno sivu kombinaciju
p1005111904.jpg

i evo koja slika Astre i koleginog GTI-a
p1105111440.jpg

p110511144001.jpg

p110511144002.jpg

p110511144101.jpg
 
Top