Opel Astra G 1.4 TWINPORT Iskustva?

Opel Astra G 1.4 TWINPORT Iskustva?

Član
Jel ovako izgleda taj konektor?
http://i10.photobucket.com/albums/a130/grumbo69/SP_A0194.jpg
Sto se tice memorije zamjeni zutu i crvenu zicu na playeru.
Ostalo sto se tice komadni volana ako je dzek kao sa slike to svaka Astra ima a da bi imao komande moras uzeti naravno volan komandi i spulu volana i mozes ih spojiti. A taj dzek nema nikakve veze sa komunikacijom bordkomputer osim ako nemas napredniju verziju (CID) sa kojom upravljas ekran preko playera kao sto je na novijim modelima
Jeste takav je konektor. Kada ih zamjenim, onda će mi radio ostati upaljen i nakon vađenja ključa iz brave????
 
E nece nazalost ja sam mislio da ti hoces ono da ti pamti player i to , mislim da kod opela ne moze ostati player da radi kad se kljuc izvadi sta god uradio.
 
Član
E nece nazalost ja sam mislio da ti hoces ono da ti pamti player i to , mislim da kod opela ne moze ostati player da radi kad se kljuc izvadi sta god uradio.
Ma ustvari mn i jest bitno to da ostane memorisan i da se ugasi na vađenje ključa. To i hoću da mi bude tako. Ovo sam samo pitao, jer sma kontao da se onda neće gasiti na vađenje ključa
 
Član
Imam par pitanja što se tiče lampica na intrumen tabli :) Kao prvo nijedna mi se ne pali tokom vožnje, što znači da je sve ok :) Ugl prilikom davanja kontakta ne pali mi se ova lampica što je odmah iznad akumulatora, lampica-elektronski upravljano hlađenje motora, sada me interesuje da li se pali kod svakog modela, pa ja onda imam problem ili to samo kod određenih modela? Primjetio sam da se lampica imobilajzera(auto sa ključom) gasi tek prilikom startanja motora, je li to neki problem ili? Isto tako i ova lampica-izduvni gasovi, je li tako mora biti? Nalazi se između lampica akumulatora i ulja. Prilikom očitavanja grešaka, sistem kočnica, gas, kontakt, očitao sam samo jednu. P0571 Cruise control/brake switch circuit malfunction... Kako da je ispravim? Auto se normalno ponaša u vožnji i ne pale mi se nikakve lampice tokom vožnje, sad samo me interesuje da li tako treba da bude ili mogu nešto uraditi da popravim to
 
Taj kod je u prevodu prekidac od tempomata , a te lampice snimi zaboravio sam kako je kod astre G sta se pali sta ne mada ako se sve ugase kad upalis auto to je sve ok
 
Član
Bitno da se ugase sve kad upališ auto, ali ne u istom trenutku, sekudnu ili pola sekunda prije ili kasnije u odnosu na drugu...to je ok. A ta greška ti je nešto sa prekidačem za kočnice, provjeri da li ti rade štop svjetla i jesu li im sve sijalice ispravne.
 
Razumijem al on hoce da se bas sve zive popale , zaboravio sam kako ide ta ceremonija sta gori sta ne ali evo jedan video valjda moze pomoci
 
Član
Bitno da se ugase sve kad upališ auto, ali ne u istom trenutku, sekudnu ili pola sekunda prije ili kasnije u odnosu na drugu...to je ok. A ta greška ti je nešto sa prekidačem za kočnice, provjeri da li ti rade štop svjetla i jesu li im sve sijalice ispravne.
Kada sam kupio auto jedna sijalica nikako nije radila ni pozicija ni kočnica, a druga je samo pozicija, tako da mi je samo na haubi štopa radila. Kada sam promijenio sijalice sve normalno radi.
 
Član
Razumijem al on hoce da se bas sve zive popale , zaboravio sam kako ide ta ceremonija sta gori sta ne ali evo jedan video valjda moze pomoci
Znači kod mn se samo upali još auto sa ključom kada dam kontakt i gasi se nakon startanja motora, al' ne pali mi se prilikom davanja kontakta lova lampica elektronsi upravljano hlađenje motora. Sada me interesuje je li to ima samo u pojedinim modelima ili u svim pa onda ja imam neki problem.
 
Top