Opel Astra F GSI Perla Blue

Opel Astra F GSI Perla Blue

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle ljudovi zadnji mjesec se radilo oko jednog auta, a to je astra f gsi 2.0 8V,dakle radilo se oko autica,perla blue, bad look hauba, maska bez znaka, stope, farovi,tabla,fele,mjuza,K&N panel kit,M3 retrovizori sa adapterima za Astru F,te je na redu izduv, pa xenoni i to bi u principu trebalo biti to, mozda neko spustanje par mm i zavrsavamo sa radovima za sada... :) U skoroj buducnosti ide enterijer u bijelo, pa cemo vidjet jos koja ideja sine iz vedra neba.... Ugl da ne duzim slike govore tisucu rijeci,pa evo par fotkica...
Svaki komentar dobro dosao.. ;)





 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Fino si je sredio s vana...unutra jos samo da promjenis volan i da presvuces ta sjedista i mozda jos par sitnica i to je top:cool:
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Extra astra,nema sta,eto za pocetak skini ovu nalju BIH jer je previse uocljiva,i skini zadnji okvir tablice i samo je zaljepi ili zavrni sarafiam....i odma auo ljepse...;)
Tamna stakla bi joj fino sjela...:cool:
Pozz
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

dadao_style je napisao(la):
extra astra štopke i farovi su extra još kad se spusti bit će tačka na i
Hvala druze.. ;)

nodiash je napisao(la):
Fino si je sredio s vana...unutra jos samo da promjenis volan i da presvuces ta sjedista i mozda jos par sitnica i to je top:cool:
Volan sumljam da cu mijenjati, tvornica mi je nekako majka.. :) A enterijer u skoroj buducnosti ide u bijelo, to sam naveo gore.. ;)
M A R E X je napisao(la):
Extra astra,nema sta,eto za pocetak skini ovu nalju BIH jer je previse uocljiva,i skini zadnji okvir tablice i samo je zaljepi ili zavrni sarafiam....i odma auo ljepse...;)
Tamna stakla bi joj fino sjela...:cool:
Pozz
Nalja se skida, jer je vozao momak kojem je styling nesto zadnje na pameti pa je BIH naljs. A za stakla se razmisljam jer kod nas oce panduri zezat radi folija, a za lumara nemam kes-a.... :)
 
Početnik
RE: Opel Astra F GSI

extra,drug,svakacast..takodje zamjerka na nalju i okvir tablice,al to se rijesi za 2 minuta,tako da.. svaka cast! ;)
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Drama drama ljepo izgleda štopke su perverzija sada malo jos na unutrasnjosti poradit i na motoru horsa nikada dosta i biti ce jedna od ljepsi na ovim podrucjima i jos ako nekih ludi para upane pa se falcare nabace bice za 12 :) :cool::cool::cool: sretno dalje!
 
Legend
RE: Opel Astra F GSI

prednji kraj ....prelijepo ,sve u svemu odlicno auto ,nazad stopke ama super nema sta,ta plastika oko table bi mozda bila ljepsa u sjajnu nego crna mat zbog stopki , nis drugo
 
BHT Ovisnik
RE: Opel Astra F GSI

extra je,ova mi je astra inace fina,susjedovu sam cesto puta vozio,stvarno fino auto:cool:
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

To kolega... odlično odrađeno... nema zamjerki jer znam da ćeš te sitnice tipa naljepnice i td u skorije vrijeme sredit ;) i ja sebi moram skinut okvire od tablica čim vremena uhvatim, na ovim kampovima sam, pa mi auto ni na kraj pameti hehe

sve najbolje ;)
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

predobra da ti i ja ne serem oko tablice i naljepnice polako uradit ces ti to inace sve je za 10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top