Opel Astra - Evo da ja svoju jurilicu prestavim

Opel Astra - Evo da ja svoju jurilicu prestavim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ASTRA JE BOLI GLAVA,SAMO STO SVI KAZU,NEKE DOBRE 17"-KE,I DRGI SPOJLER NA GEPEKU,I TO CE BIT STRAVA...;)
 
Član
Moje skromno mišljenje,malo previše extremno,nije baš moj ukus.Zadnji kraj i nekako,al nazad one rore baš puno strše napolje.Spojler takodje višak....al eto,trudio se jesi,ako valja tebi,samo napred.
 
super astra,spojler ostavi,al skrati ga ne previse onda ga mozes i uklonit

i felgice vece ,sve je ok al ga fele zatvaraju

super si ti to zamislio,svida mi se,
moj ukus stylinga il kako to na forumu kazu plastika tuning
 
Legend
slozio bih se gore sa spicom.. malo pre extremno za moj ukus.. ali stim da ti to furas, valjda je dobro..
ganjaj kakve vece felge..
 
Član
Extra opel, a i meni je onaj šank malo previše :icon_smile:, ali kako kažeš sredićeš to :icon_smile:
 
Član
Pozdrav! Sto se tice zadnjeg spojlera stavit cu orginal od opela. Ovaj mi je pretezak i zaklinje mi pogled na sredisnji retrovizor. Sto se tice ispuh a tj zadnjih rora. Montirati cu nove i naravno uvuci. imam u glavi neku kombinaciju od REMUSA. Sto se tice felgi montirat cu na ljeto 16 coli naravno crne. al imam problem sto imam raspon rupa 4 X 100 pa nemam bas neki izbor.

Svidaju mi se felge sto su montirane na prepravljenoj slici. ali su 5 rupa pa mi nestima. ima li netko neki savjet za felge.Moze i polovne al da su uredne.

Svaka promjena ce biti naznacena i uslikana da vidite . Pozdrav
 
Član
Pozz, svaka cast za trud... mislim da su ti ostali dovoljno rekli ... po meni samo taj spojler out i 17 ke in i to je to ...

ps imam ja fine 17 ke za prodat ...

Ako si zainteresovan javi se ;)


35aniversary.jpg
 

JD.

Član
jd.sarac je napisao(la):
al imam problem sto imam raspon rupa 4 X 100 pa nemam bas neki izbor.

nidje veze... da si rekao 18 ili 19 da su rijetke u 4x100 pa hajd, ali 16... pa svaka 16" felga ima i u 4x100
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top