Opel Astra - Evo da ja svoju jurilicu prestavim

Opel Astra - Evo da ja svoju jurilicu prestavim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo par slika moje astre da vam pokazem sa sitnim prepravkama
Nabacio sam koji spojler, maglenke itd...
Recite ljudi komentar...kako to izgleda...








Pozdrav...
 
Član
Drug fina je astrica,ali pod hitno skidaj onaj sank sa gepeka,prodaj ga i kupi sebi kakve felgice,kad vec ides na extrem ;)
 
Član
Astra preljepa malo taj zadnji spojler na gepeku al nije ni on los sve u svemu cista 10!
Svaka cas drug:cool:!
 
Član
Da primjetio si (Spojler) to je ono sto se iduce prepravlja, skidat ga nebi al skratit ce se malo da se spusti da nije visok toliko...
 

IGY

Član
malo preextremno za moj ukus, ja vise volim clean
ali o ukusima se ne raspravlja,
jedino sto odskace je spojler ali eto rece da ce se to rijesiti ostalo super, neke agresivnije felge i to bi bilo to
 
Član
Dost aulozeno u nju i para i truda, ali ne bih da komentiram jer ipak nije ovo moj stil nikako drug ;) al kako god, trebas neke hebacke felne da popuni dojam ;)
 
Član
Bit ce to puno bolje, kad se sreze spojler...Sve u svemu nije loshe, mada pomalo nije po mom ukusu,al dobroo... ;)
 
Član
Felgice imam dva kompleta sa gumama 195/55/R15 a za nešto vece neznam...a za spojler imam dva ovaj na slici nisam ni ja baš prezadovoljan ali sa sitnim prepravkama bi moglo biti bolje...
 

S84

Član
Fina pravo...

Ako mogu savjetovat ond je to sto je vec neko rekao druge felge i ne moras skidati spojler al skratiti ga malo..
 
Član
Meni se onako svidja, nije losa, a sto se tice spojlera i ja bih ga prizemljio malo,tj. dobro skratio, jer je ovako bezzze... Zadnji branik mi je super, samo si ga nekako ruzno uslikao ostao u sjeni, pa se ne vidi najbolje... Na prednjem mi se svidjaju dva para maglenki, bio bi fazon da nazad imas dva para rori... Uglavnom fin autic i dobro bi mu dosle neke vece felgice... ;)

P.S.

Sad vidjeh ovo nebesko plavo cool... To skidaj pod hitno....
 
Član
astrica fina,i ja se slazem sa kolegama za felgice i spojler,pa cemo to i da vidimo kad bude odradjeno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top