Opel Astra [Crvena ljepotica]

Opel Astra [Crvena ljepotica]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima ali oko 200 KM su i pravo su skupe to je narucivo ovaj kolega moj iz Opel teama tako da i kod mene nisu orginalne HEHE !!! Ali sljaste :)
 
Član
Lijepa Astra
Kako sam i ja nedavno postao vlasnik istoga modela,zanima me par stvari;)
Da li je problem skinuti lajsne jer ih i ja planiram farbati u boju auta...i koje su felge trenutno na autu?
Ja planiram staviti 16-ke sa gumama 215/40 ali se bojim da će strugati:icon_confused:

Na ovo...
 
Član
hahah 16 ke strugat , pa fabricki dolazi 17 na pojedinim s dobrom opremom. a lajsne su lijepljene bolje nemoj skidat , neka ti ofarba na autu
 
Član
quattro je napisao(la):
hahah 16 ke strugat , pa fabricki dolazi 17 na pojedinim s dobrom opremom. a lajsne su lijepljene bolje nemoj skidat , neka ti ofarba na autu

17'' 215 45 struzu s 3 putnika cim malo nasjedne. Ali nista sto jedna brusilica nemoze rijesiti... ;)
 

JD.

Član
DanielST je napisao(la):
17'' 215 45 struzu s 3 putnika cim malo nasjedne. Ali nista sto jedna brusilica nemoze rijesiti... ;)

215/40 je dimenzija za Astre.

a prije da struze zbog offseta felge nego zbog dimenzije guma al eto.
 
Član
Hvala na komentarima ......... Samire RX-8 nije valjda toliko hehe !!!

A kod mog brata je bila 215/40 17" i mogu tir eci da parne kad su 4ica ili stvari malo vise a sa 16kama mein ne struze jos puno auto i stvari i "konja" hehe !!!

7orica su bila sjela aj kad se sjetim !!!

pozz
 
sanchez je napisao(la):
Lijepa Astra
Kako sam i ja nedavno postao vlasnik istoga modela,zanima me par stvari;)
Da li je problem skinuti lajsne jer ih i ja planiram farbati u boju auta...i koje su felge trenutno na autu?
Ja planiram staviti 16-ke sa gumama 215/40 ali se bojim da će strugati:icon_confused:

Na ovo...


lajsne nisu lijepljene na vratima...skidaju se lahko....

a sto ce ti 215/40 na 16-kama, 205/50 je mjera...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top