Opel Astra [Crvena ljepotica]

Opel Astra [Crvena ljepotica]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trna1qr2.jpg

trna2an7.jpg
 
Član
Nisu bas najbolje slike, loshe vrijeme noc i prljav far, ali kako je tako je, bice sutra bolje u merki u garazi:D
 
Član
Ma ja.....................ja sam probo da ga ocistim pa ti mi rece de pusti ....hjad bice bolje danas cu da operem vozilicu !!!!
 
Član
C_A_T_T_O je napisao(la):
Nisu bas najbolje slike, loshe vrijeme noc i prljav far, ali kako je tako je, bice sutra bolje u merki u garazi:D

Bez obzira sto su slike losije, angleke su extra... jos bi mozda mocnije izgledalo da plavicasto svijetle... mada ni ovako nemam zamjerki... pozdrav
 
Član
izvini brale ali meni plavicasto je.........neznma samo kako neko moze staviti one plave pozicije na autu ......ja bi ga hrrrrrrrr !!!!! Pa bijele covjece koliko su mocnije to su prikaze ali spram sijalica plavih koje eto svjetle prstenovi nebi se ni primjetili sem na dugom a ovako zuti i kad gore obas e daju primjetiti a evo nesto bolje slike !!!!

21112007107es6.jpg

21112007109jp5.jpg

21112007110yi7.jpg


Hvala , pozdrav
 
Član
mocni su jako juce si bio iza mene i cate kod inter auta i mi te pustimo da prodjes pored nas pa te cekali kod dramara al ti nikad sa curom da se rastanes i mi odemo
:)
 
Član
hehe !!!! ja hebo te vidim okrecete se ja se sjeb reko eno angelki sto su uy moje stigle !!! Ej slabi su ti xenoni drama sljaste hehehe !!!! A prstenovi gore hebo te nisam znao da onako dobro stoji jer sam gledo tvoj far kad je catto prevozio .......ustvari kad sam gledo svoj vidio sam i tvoj .......extra extra !!!!!
 
Član
heh tnx a ja u retrovizoru vidio tvoje i govorim cati vidi reko fara kod ovog iza nas sta je ovo jel bmw ko mrak a kola prljava nije kaze trna je mi te cekali
ajd hoce cato da slika oba auta al ne docekasmo
ihhihi
 
Član
Dobro je sto nisu plavicaste, nekako su mi kicaste! Ali bijele su pravo mocne! A ovoj astri stoje ovi farovi prehebeno! Ima "bad" facu! :) Svaka cast, samo tako nastavi!
 
Član
TRNX prijatelju,djesi ti!!! bas sam gledao slike,astra je strasna !!!! napokon si poslusao,koliko sam brbljao o tome :D jos samo xenon i auto ne diraj ... pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top