Opel Astra [Crvena ljepotica]

Opel Astra [Crvena ljepotica]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nocnih malo sljaste



Izvinite imam dvije garaze pa ako nije problem ja bih da ova ostane !!!

Pozz
 
Član
drug sto se tice tuninga svaka cast stvarno imas ukusa do bola. auto je stvarno za ne skidat pogleda s nje po citav dan. AAAAALLLLLLLL ...................... sto se tice fotografisanja tu si totalni strumf heheheheh. pa nijedna slika nije ispala kako treba. al ajd samo budi uporan i uspjeces jednom. puno srece u daljim radovima, i neznam hocel ti ovaj savjet sta znacit, al svaki svoj sljedeci potez dobro odigraj jer dovoljna je samo jedna najmanja stvar da ovako prelijep tuning predje u coban tuning. veliki pozdrav i nadam se da se ne ljutis zbog svega sto sam napiso jer stvarano nisam mislio nista lose.
 
Član
ajde eddo vraze ovo je auto tuning forum a ne likovna akademija hebo ga ti :D

Ali kako god Trna, angel mocno skroz po mraku izgledaju....kulj !
 
Član
eddo je napisao(la):
drug sto se tice tuninga svaka cast stvarno imas ukusa do bola. auto je stvarno za ne skidat pogleda s nje po citav dan. AAAAALLLLLLLL ...................... sto se tice fotografisanja tu si totalni strumf heheheheh. pa nijedna slika nije ispala kako treba. al ajd samo budi uporan i uspjeces jednom. puno srece u daljim radovima, i neznam hocel ti ovaj savjet sta znacit, al svaki svoj sljedeci potez dobro odigraj jer dovoljna je samo jedna najmanja stvar da ovako prelijep tuning predje u coban tuning. veliki pozdrav i nadam se da se ne ljutis zbog svega sto sam napiso jer stvarano nisam mislio nista lose.

Ma de ba sta se imam ljutiti ..........covjece samo govorite .......nebi valjalo da sve valja :) A stose slikanja tice priznajem ovo je bilo na minusu slikano tako da..... ali sve u svemu nekad zbrzam nes mi crno bude slikat pa..... valja otici na neku poljanu ili prirodu gdje nema nikoga :)

A hvala svima na pozitivnim kritikama .........zelim da cujem da nekom da nesto smeta ja pretpostavljam trebo sam uzeti jaci motor al..... eto !!!

Planovi u 2008 : Xenoni ( mozda ) jer vidi se na slici da mi ne trebaju HEHE i zadnji kraj citav ( zadnji nastavak na karambolku i auspuh ) i to ovalne rore sa zadnja 2 lonca po stranama !!!

Pozz !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top