Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
izadje na zezanciju:lol:
trazi druze i provjeri auto...pa da vidis sta je ustvari...mada ostajem pri onom da je voksol samo maska;)
 
O zemljo otvori se cuj vauxall oprema , ovo je ba obicna Astra OPELOVA samo sa vauxall maskom to je 90% a 10 % je onih da je neko profi prepakovao da se zaebo nije skinuo masku da se ne primjeti:lol: A i da jeste prepakovano sve nema nikakve razlike i sve se moze profi uraditi , par prijatelja radi to svakodnevno :lol: jer razlike u djelovima nema kao u smetljarskog golfa za americko i evropsko trziste , ovde je samo razlika sto je volan na drugoj strani i drugi je naziv sve ostalo je identicno jer su oba GM a naziv su promjenili jer ga izvoze u drugu zemlju gdje slabija autoindustrija pa da ne bude sve opel dali im malo da se furaju da imaju novi brend
 
Član
Edoze : ma nema veze neka je malo na zezanciju ispalo ma lako je za masku ja sam i onako kontao uzimati drugu :)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
O zemljo otvori se cuj vauxall oprema , ovo je ba obicna Astra OPELOVA samo sa vauxall maskom to je 90% a 10 % je onih da je neko profi prepakovao da se zaebo nije skinuo masku da se ne primjeti:lol: A i da jeste prepakovano sve nema nikakve razlike i sve se moze profi uraditi , par prijatelja radi to svakodnevno :lol: jer razlike u djelovima nema kao u smetljarskog golfa za americko i evropsko trziste , ovde je samo razlika sto je volan na drugoj strani i drugi je naziv sve ostalo je identicno jer su oba GM a naziv su promjenili jer ga izvoze u drugu zemlju gdje slabija autoindustrija pa da ne bude sve opel dali im malo da se furaju da imaju novi brend

Eh brate tebe sam cekao da cujem kometar ipak ti znas sve o opelima svega mi tebe bi trebali zaposliti da radis u opelu :) :cool: to znaci da mijenjam :)
 
A za spojler naravno da je orginal ali nije OPC nego je koliko vidim Irmscher

Pardon do mene je nisam znao da to ima znam da taksisti imaju TT

EPIC FAIL SA MOJE STRANE
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
A za spojler naravno da je orginal ali nije OPC nego je koliko vidim Irmscher

Pardon do mene je nisam znao da to ima znam da taksisti imaju TT

EPIC FAIL SA MOJE STRANE





hehe ma znam da su ono probne table :))) al jbt za njeg registracija i osiguranje i prevod na mn 890 KM :icon_confused:
 
za moje auto je sve zivo 710km bilo tako da ne vjerujem da ce za tvoje puno vise , naravno nove table i saobracajna odma ce to biti skuplje tako ocekuj slijedecu regu 100km manje neg sad
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
za moje auto je sve zivo 710km bilo tako da ne vjerujem da ce za tvoje puno vise , naravno nove table i saobracajna odma ce to biti skuplje tako ocekuj slijedecu regu 100km manje neg sad

to znam sl put ce biti jeftnije :) fina je astra pravo samo moram vidjeti sa momkom da mi barem 1000 KM doplati :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top