Opel ascona c

Opel ascona c

Član
@shurda pa jabi neki noviji motor da ubacim a mozda i uleti c20xe nekad videcemo to mi je poslednja stavka u sredjivanju...
@George ova ascona sto si postavio ima ja msm 16'' i felne nisu iste a ja msm da moju odradim nesto ovako

536636.jpg


Epa ljudi ja bio u nabavci po neke delove malo sutra to da posredim i bice slika... ;)

epa ljudi ja bio po neke delove pa cu sudra malo da ih pospremim i bice slika... ;)[/align]
 
Član
Evo ja opet nabavio nesto.. :D Stigli amortizeri haube od opel omege b :D
dsc00709od.jpg

I evo jedne slike podspojlera koji je sredjen i ceka montiranje i farbanje ..
dsc00711gc.jpg
 
Član
Evo jedan detaljcic koji se meni jako svidja...
dsc00715el.jpg

Bice ja se nadam za vikend radova oko auta pa i slike ...
 
Član
Ja malo po malo is kupljam delove za sklapanje :D
Danas nabavio plave tapacire vrata i rukohvate u istoj boji... Malo da se isperu i ko novi :D
dsc00716cc.jpg

dsc00717s.jpg

I ovome se divi sta sam naso. Fabricki motorcici za centralnu bravu jedino je steta sto su tri ali sta je tu je za dzabe su odlicni :D
dsc00718do.jpg
 
Član
Ljudi interesuje me jedna stvar,dali pase glavcina za sportski volan od astre g kod mene na asconu? Posto sam naso volan i glavcinu za male parice ali nzm dali pase... HVala unapred
 
Član
fina su to auta i ja sam imao jednu asconu samo sto sam ja nju sebi nabavio da je hrdam i dizelka je bila upravo je rasklapam, a tebi zelim sretno u nastavku i mislim da taj volan od Astre moze ;)
 
Top