Opel ascona c

Opel ascona c

Član
Evo i ja da predstavim svoj auto, u pitanju je stara opel ascona 1.3 od 44kw sa 4 brzina iz 1985,imam dosta planova za sredjivanje,ali sredjivacu koliko finansije budu dozvoljavale... Evo sad malo slika auta i felni koje sam kupio i polako sredjujem da ih na prolece stavim na auto...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


Srce felni je trenutno u crnoj mat boji ali imam u planu da ih prefarbam u crnoj sjajnoj boji... I sve sto se radi oko auta bice objavljeno ovde..
 
Član
Nije toliko losa, samo polako , nesvidja mi se ovaj naslonjac za ruku , daj slike sa novim felugama
 
Član
Dobro doso na forum, kolega sa askonom... Auto mogu ti reci, zahvalan pa ne malo, odlican izbor auta, felne su super i dobra stvar kod askone je sto komotno mozes 18-ke da stavis bez da brines da ti kaci guma o rub, a 50% delova za nju je jeftinije nego isti ti delovi za yuga XD Pripazi na sajtne i rubove, to mu je boljka i bravice na vratima su krhke pogotovo na tim starijim modelima, i dosad nijednu nisam video da joj tabla nije ispucala, vidim da ni tvoja nije izuzetak, sa nestrpljenjem ocekujem da vidim kako ce askona da izgleda u buducnosti, pozdrav i puno srece sa autom...
 
Član
@BMW-GTI Vidjao sam ja ima par kod mene u mestu kojima nije ispucala tabla a ja cu moju zameniti ili sa nekom iz ascone koja nije ispucala ili sa tablom iz vectre a.. bravice sam menjao sad bar jedno 2 puta jer je pucala vozaceva, sajtne i rubovi su prvi put promenjeni pre 4 god kad je i radjena inace auto je u vlasnistvu mog oca 15 godine sad ce to biti moj prvi auto...
 
Član
Ma naravno samo fabricke stvari spolja idu jednino sto nece fabricki da bude je bice bez lajsni na vrata i bez brave ce da bude ali mozda samo zadnje videcu u svakom slucaju...
:icon_smile:
 
Član
dobre felge si kupio,,i nemoj je samo nakitit onim diodama i onim sranjima sa pijace..fabricka nek bude druze;) samo jos gume 15-ke 195-tice ;) i 2.0 ispod haube to imas naci jeftino barem kod nas je tako ,,meni je nudio jedan 2.0 8v 115ks iz ascone za 150 ili 200km sa mjenjacem i instalacijom
 
Član
ogromna razlika druze 1.6 i 1.8 sa trubinom,,uostalom sumnjam da je fabrika ikad izbacila 1.8 turbo ,,mislim na starije modele,,jedino ako ti je kakav komsija to napakovo u svoju asconu:lol:
 
Top