Online zarada!

Online zarada!

tvrdoglavi je napisao(la):
ja nisam znao za to klikanje na reklame :icon_rolleyes: ako vec pomaze forumu svaki dan klikam :D

Bolje nemoj svaki dan, nije preporucljivo, mogu lako dobiti ban od google adsensea, jer se klikce sa iste IP adrese, odma prijave ne vazece klikove, i pa pa zarada:icon_smile::icon_smile:

p.s. to ako su google reklame u pitanju, vidjao sam ih nekada, zato kazem! ne znam da li se one i dalje reklamiraju na forumu!
 
Član
Imal ko kakvo dobro iskustvo sa malom zaradom?
Svaka je zarada mala iz pocetka, treba vremena malo!
ali bolje i MALA SIGURNA, a ne "VELIKA"
Imal sta sigurno, nesto gdje se moze novac prebaciti na PayPal i da nam dodje na racun taj!
 
XeNON123 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ko zna radit u PS-u,corelu,itd,moze naci POSAO...a ove gluposti, ne vjerujem bas....

ZNM ja!

gdje naci?

http://www.freelancer.com/ https://www.odesk.com/

Prijavis se, popunis sve neophodno, potrazis posao, posaljes svoju ponudu i cekas!

To ti je jedan nacin, valjda necu dobiti bancic zbog linkova:icon_smile:
 
Član
XeNON123 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ko zna radit u PS-u,corelu,itd,moze naci POSAO...a ove gluposti, ne vjerujem bas....

ZNM ja!

gdje naci?

odesk.com

evo leta_avantgarde me preduhitrio...jaran poceo s ovim,ima vec 35 dolara na racunu,bezveze poslovi,samo je bitno krenut da te ljudi primjete...
 

MTR

Član
ljudi moji kakav net , nadjite normalne poslove u kojima mozete napredovat , s cim ce te na netu napredovat ? s novim misem ?

klikni ovdje klikni ondje jebe to ba , ne kontam vas jel vam ljepse sjedit na netu ili u nekoj boljoj firmi .

nemojte mi sad onu standardnu pricu , ne moze tamo treba stela itd itd. ja do sad nikad nisam imao stele i uvijek sam radio ono sto volim
 
MTR je napisao(la):
ljudi moji kakav net , nadjite normalne poslove u kojima mozete napredovat , s cim ce te na netu napredovat ? s novim misem ?

klikni ovdje klikni ondje je*e to ba , ne kontam vas jel vam ljepse sjedit na netu ili u nekoj boljoj firmi .

nemojte mi sad onu standardnu pricu , ne moze tamo treba stela itd itd. ja do sad nikad nisam imao stele i uvijek sam radio ono sto volim

Nije ovde stvar u tome da se od toga zivi nego da na neki nacin bude dodatni izvor prihoda, koja kaemcic preko uvijek dobro dodje :)))). Uglavit se u kaku firmicu, neki fin kulturan posao plus jos ovo i dobro i jest! :)

Nego znam momka licno ovde u Novom Sadu, koji je davno poceo sa +18 sajtovima, sad voza audi a4 kupio sebi stan sve od toga, uz te stranice bavio se i web dizajnom, sad je i napravio foto studio pa se bavi i fotografijama! Jest da je njemu radni dan bio nocu, zbog razlike vremenske zone, sve poslove je nocu pogadjao:) Sve se moze kad se hoce, samo treba biti uporan i ne odustajat:)

Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje razlog i et!
 
Član
Na netu se može jako dobro zaraditi samo ako čovjek ima dobru ideju i ako malo pronjuška... Poznajem nekoliko ljudi koji zarađuju fakultetsku platu...

I ja sam za godinu zaradio oko 4500$ na Filesonic-u i oko 1500$ na Oron-u uploadujući xxx fajlove i dijeleći to na 3 najjača foruma vezano za tu tematiku... Solidno sam zarađivao al znam puno ljudi iz Srbije i HR koji su uzmiali dnevno preko 100$ uz manje od 8h dnevnog rada...
 
Naravno da ima online zarada, naucite programirati, ne morate imati ni srednju skolu, bitno je samo da znate i da imate otvoren racun u banci ;)
 
zilla_ je napisao(la):
Na netu se može jako dobro zaraditi samo ako čovjek ima dobru ideju i ako malo pronjuška... Poznajem nekoliko ljudi koji zarađuju fakultetsku platu...

I ja sam za godinu zaradio oko 4500$ na Filesonic-u i oko 1500$ na Oron-u uploadujući xxx fajlove i dijeleći to na 3 najjača foruma vezano za tu tematiku... Solidno sam zarađivao al znam puno ljudi iz Srbije i HR koji su uzmiali dnevno preko 100$ uz manje od 8h dnevnog rada...

Dobra ideja zlata vrijedi! Evno npr sajt koji vrijedi 1 milion dolara :)

http://milliondollarhomepage.com/

Covjek napravio jednu obicnu starnicu, napravio 1000x1000 malih kockica, i svak kockica kosta 1 dolar. Stavis reklamu, sliciu, sta je jedan dolar, a on je rasprodao sve i zaradio milioncek pa vi gledajte :)
 
Sjecam se te, stara stranica, ali isplatila se :cool:

Uglavnom i kod nas outsourcing uzima sve vise maha ;)

Kada se zna i ima volje, sve je moguce ;)

http://notes.envato.com/milestones/kriesi-first-to-1000000-on-the-marketplaces/
 
Top