Online zarada!

Online zarada!

Član
Da li je neko od vas ikada zaradio nesto novca preko neta?
Nema veze jeli klikao na reklame, odgovarao na e-mail, zaradio pomocu uploada nekih file-ova!
Lijep pozdrav!
 
Član
ono sto na netu zaradis za mjesec sa lopatom si mogao jucer za 1 dan. Sve sam probao i nema hljeba bez lopate .
 
Član
haj budem i ja ovo proboo

a jel neko uspjeo skontat kako ide ono kada upload file i svatko ko download-uje bude placeno uploaderu,.,

a menij uspjlo popunjavajuci one letke i ono pa dobio popust na c.o.d. narucujuci kojekakvim hanima, robertima kablovsku isl glupostii
 
Član
Kazu da moze preko downloada, ali nebih bezveze da se trudim i patim a da dobijem NISTA!
Trazim kakvu bilo zaradu online, al da je SIGURNA :D
 
Član
sema911 je napisao(la):
haj budem i ja ovo proboo

a jel neko uspjeo skontat kako ide ono kada upload file i svatko ko download-uje bude placeno uploaderu,.,

a menij uspjlo popunjavajuci one letke i ono pa dobio popust na c.o.d. narucujuci kojekakvim hanima, robertima kablovsku isl glupostii

kacio sam ja fajlove 1 godinu i zaradio 100$ uredno isplatio. Vise iz dosade to radio. Ali necu vise nikad .Bio na neobuxu istu tu godinu i tamo zaradio 100$, kacio po torentima bio na onom lokerzu ili kako li vec ne moze vise da mi padne na pamet . Radio sam i sa google advertisement pa i on dosadio . Nije niko vise lud da slucajno klika na reklame . Nema sta nisam probao i sve badava . Nema tu bas neke ekstra zarade.Evo ti tipa bhtuning ima reklame na sebi ,a kad je ko od nas kliknuo na njih pa makar nekako da podrzimo sajt.NJima je to dodatna zarade ,a ne da nam se desi da padne sajt jer treba plati server.
 
Član
Klikam redovno na svaku reklamu ovdje!
Ali klikao sam i ja na ONBUX i probao sam prebaciti na PayPal i nisam uspio!
Nije doslo ni 0.001$
a sto se tice NEOBUX jel jos sigurna zarada?
 
Član
na neobuxu je sigurna zarada imam ja tamo kolegu koji zaradjuje oko 120 $ dnevno evo ti njegova statistika

Earned: $16397.03
Balance: $122.66
Referrals: 9553
NeoPoints: 6529

fazon je u tome je sto je on uvalio svojih 4000 ili 5000 hiljada maraka.
 
Moze se zaraditi, a i ne moze;)

Imas raznih tih "poslova" koji mogu da ti donesu koliku toliku zaradu, ALIII, najteze u svemu tome je velika konkurencija. Da bi zaradjivao malo vise potrebno je poznavati programe, programiranje, web dizajn i sl. Imas raznih
sajtova na koji ima hiljade poslova raznih pa ti apliciras pa ako te odabere dobro i jest. To je ono sto se kaze najbolje, ali mozda i najteze! E sad malo laksi poslovi su taj download, skraceni linkovi i sl. Samo tu ima posla pfff, da se ukakis, trebas kupiti premium akaunte pa da ides ono remote, jednostavnije je, ne moras sve pojedinacno uplodovat. Ima caka stotinu! I na kraju ono zadnje, najveca zabluda su ti klikovi, to ti je samo da ubijes vrijeme, da izadjes u centar i da prosis vise bi isprosio! Ti klikovi i mini poslovi su gluposti zesce, jedino kao sto neko napisa ako imas nekoliko hiljada da ulozis da rentas referale, to je drugo, mada i to je postalo rizicno sad!!

Mada ako ima neko nekakvih sigurnih poslova, rado bih razmjenio misljenja, poceo sam dosta toga ali me brzo prodje cejf, treba dugo vremena da bi zaradio sicu! I jos nesto ni ne pokusavajte online zaradu na nasem govornom podruciju, od toga nema nista, dobijete 0.0000000001 :)
 
Član
ima nas na forumu koliko 30milja nek svako po nesto upload nekih 100mb koliko god da neko zaradi dosta
 
Top