Online zarada!

Online zarada!

Član
Ne znam, nije to isti fazon, vjerovatno rade. Ne znam samo koliko se isplati. Po ovom njihovom kalkulatoru, zaradiš 5 dolara mjesečno ako imaš 25 refferal-a koji klikću 1 dnevno. Ne znam sada koliko ti moraš klikat da bi nešto bolje zaradio a da nemaš nikoga preko sebe registrovanog.
 
Član
Naravno da nema, i ovo je motika. Samo ako neko ne zna da zaradi to je njemu niđe veze, a onome ko zna, zarada može biti itekako dobra.
 
Ja postavih na prosloj stranici kako je tip iz Austrije ostvario milion dolara prometa za tri godine samo sto je pavio template, naravno, ne ide sve njemu, ali nek mu ostane pola miliona, on je na konju, posao od kuce, nema radnog vremena, radi ako hoce, artikli stoje i prodaju se ;)
 
XeNON123 >> Isplacuju oni samo sto ti je moj prijateljski savjet da batalis to, jer ako nemas svojih referala, nema od toga nista, googlaj malo ima dosta nacina online zarade! Ako vec ides na to da ti je zaraditi bilo sta, ima sajtova poput microworkers.com ima ako te interesuje poslacu ti imam nekoliko, odradjujes sitne poslove, registracije, komentarisanje, lajkovanje i tako te gluposti, dobijas vise para, ja sam na desetak poslova skupio oko 3 dolara i odustao, jer nije mi neki cejf se zaje*avati!


Ma kod nas to jos vlada "nema ljeba bez motike" jer je nije svijet upoznat ne zna iskoristiti internet na pravi nacin! I online posao je ko i svaki drugi, tezak, valja zapet, ima i uspjeha i neuspjeha, ono glavno je da zahtjeva malo vece znanje dok kod udaranja motikom i budakom to je najmanje potrebno!:icon_smile:
 
Koje su share stranice najbolje za upload stvari, one koje placaju i za nas region? I kako funkcionise ta isplata, posto vidim neki su i naplacivali, ovo za upload je dobra stvar, ne kosta nista, koliko god da zaradis nisi se namucio, isplati se probati.. Ako moze nesto vise informacija o tome?
 
Član
Ma slabo je sad. Koliko znam plaća Depositfiles, Turbobit, filevelocity, i par nekih. Potraži na google digitalpoint forum, ima tu više o ovome.
 
Član
Evo ja sam prije par mjeseci pronašao odličnu stranicu, nisam nešto puno zaradio, oko 30-35 dolara mjesečno ali i nisam se puno ni trudio, radi na principu reklama, i najviše se postavlja po forumima, npr kad neko traži nešto, neki program, igru ili slično, vi to pronađete, link smanjite na svom accountu i postavite ga na forum, on kad klikne na taj link prvo će mu se pokazati reklama a nakon toga ide na skip add i ide na taj program koji je tražio, dobra stvar je što niko nezna da ste vi ti koji dobivate pare od reklama nego misle da je to vlasnik te stranice, odmah da vam kažem da džaba nelijepit linkove ovdje jer je zarada apsolutno nikakva od posjeta iz BiH , pronađite neki dobar forum iz amerike i tu redajte svoje linkove, jer su te posjete iz amerike najviše plaćene. Evo ovdje se možete registrovat: www.adf.ly
 
Član
Samo je fazon što je svaki bolji forum zabranio tu stranicu. Čak i na facebook ti blokiraju stranicu ako koristiš adf.
 
Član
mara- je napisao(la):
Samo je fazon što je svaki bolji forum zabranio tu stranicu. Čak i na facebook ti blokiraju stranicu ako koristiš adf.

Da. Gotovo su svi stavili restrikciju na adf....

We need something else :D
 
Legend
Moze druze, ide bez ikakvih problema;)
10$ dolara je minimalno za isplatu na kraju svakog mjeseca;)
 
Top