OMG

OMG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta svi covjeka zezate, za fabricku muziku ovo je super, i ne samo ovo nego vecina fiat bravo/brava marea imaju sasvim lijepo fabricko ozvucenje...
aa fiat krsh, to ne poricem to je tako... :D
 
Član
mislim da je bolje u vw-a,recimo golf mk4
naravno,ako ima full fabriku,4 niskotonca i 4 visokotonca,i nesto fino da to sve pogoni:D
 
Član
z3k4 je napisao(la):
Ja mislim da niko od vas jos nije slusao pravu ziku :lol:

ja kolko vidim ovdje je rijec o fabrickoj muzici u fiatu bravi, ne u golfu ili necemu drugom, fabricka muzika sa fabrickim kasetofonom, ne neki nabrijani HU sa pojacalima i wooferima... znaci fabrika ovako izbacila i sasvim lijepo svira za fabricku muziku...


@z3k4

nek si se ti naslusao prave muzike mi i nemoramo, kad si ti cuo dobre muzike koda smo i mi...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
z3k4 je napisao(la):
Ja mislim da niko od vas jos nije slusao pravu ziku :lol:

ja kolko vidim ovdje je rijec o fabrickoj muzici u fiatu bravi, ne u golfu ili necemu drugom, fabricka muzika sa fabrickim kasetofonom, ne neki nabrijani HU sa pojacalima i wooferima... znaci fabrika ovako izbacila i sasvim lijepo svira za fabricku muziku...


@z3k4

nek si se ti naslusao prave muzike mi i nemoramo, kad si ti cuo dobre muzike koda smo i mi...


hahahahah
to je bilo jako dubokoumno moj brate.....
nek si mu ga "šukno" hahaha
salim se ja naravno malo :)
 
Član
vala za fabriku ovo je vise nego dobro, naravno da u VW-u jeste dosta bolje al je zato i cjena da bog sacuva visoka, a iskreno, iako dobro zvuce, nisu dugog vjeka ... druze moze se do sutra pricat kako ima boljih muzika od te i to je naravno istina, al s obzirom da je u pitanju u potpunosti fabricki zvuk, ja mislim da je to veoma solidno ozvucenje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top