OMG

OMG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
z3k4 je napisao(la):
uskuhalo uskuhalo
da i ja bacim koju :D
kao prvo novi si na forumu a tako se ponasas i rijecnik ti je ravan djetetu 10 godina a reklo bi se da jesi
kao drugo ako si stavio temu naravno da svako ima pravo da komentarise svidjelo ti se to ili ne i uvijek je bilo i dobrih i losih komentara ocekaivao si da ce ti sve reci super ozvucenje pa da se i malo razumijes u car hi-fi nebi to ni stavio
kao trece ako ti se ne svidjaju kometari reci modu da kljuca ovo
kao cetvrto citiram te ``Naslusao sam se dosta takvih kao ti,koji su u normalnom svijetu obicne nule,koji vire iz misije rupe,dok su tu,po internetu/forumima pimpovi,bogatuni,i ostale kojepicke materne....zato momce,lagano odjebi u skokovima...`` koji ti si faktro da kazes nekome da odjebe ?
i kao peto mislim da je i Bakus1950 malo pretjerao ;)
et toliko pozz


evo,sad cu ti pokazati da nisi u pravu....
pogledaj prve komentare,gdjesu me "podjebavali"....
nije da nemogu podnjet los komentar,nego nemogu podnjet ove bahate,koji imaju oca koji im kupuje sve....
nemam ja nista protiv loseg komentara,cak stavise i dobro mi dodje,da vidim gdje grijesim i sta.....
drugo jesam novi,ali ali to neznaci da cu sutiti kad me neko isfurava.....
ako se nekom nesvidja tema,bujrum nek ode sa nje,nemora uopste ni citati nit komentarisati,ali mora on prosuti koju pametnu....
 
Član
Sve komentare pregledao i niko te nije ``podjebavao`` to je bila samo mala loziona a ti se primio ko luk u sred pustinje :icon_biggrin:
Kako ti znas da im starci kupuju sve,ja koliko znam vecina radi i zaradjuje sama .
Naravno da ne trebas nikome da sutis nedaj ti nase ali nemoj da dozovlis da te previse neko iznervira pa da pocens pisati svasta paljevino :icon_biggrin:
Pa dobro svako voli nekada da baci bomboci malo priznaj da si i sam takav :icon_question:
 
Član
z3k4 je napisao(la):
Sve komentare pregledao i niko te nije ``podjebavao`` to je bila samo mala loziona a ti se primio ko luk u sred pustinje :icon_biggrin:
Kako ti znas da im starci kupuju sve,ja koliko znam vecina radi i zaradjuje sama .
Naravno da ne trebas nikome da sutis nedaj ti nase ali nemoj da dozovlis da te previse neko iznervira pa da pocens pisati svasta paljevino :icon_biggrin:
Pa dobro svako voli nekada da baci bomboci malo priznaj da si i sam takav :icon_question:

a ne svati,ja sam napisao to,ne da se pofalim ni ista,nego sto sam se iznenadio kako je jako fabricko ozvucenje,mislim bilo mi ono cudno skroz,i doso on prosipat svoje bombe,kako ja nisam vidio ozvucenje,kako treba ja ovako onako....
niko mi nesmeta,nit ikom hocu da smetam,doso sam na forum prvenstveno radi druzenja,pa onda da pokupim koju pametno,ali ima i ovih kao on,sto prosipaju supljake...
a to dali volim i ja da bombu bacim?
pa naravno,zar nevolimo svi?
:D
 
Član
hahahaha
a sta je the 13 pa nije valjda da jos places zbog mog posta(cini mi se da si pustio koju dok si mi onako strastveno i burno odgovarao)
samo da ti kazen ja nisan tatin sin i nista nisan dobija na gotovo.za sve sam se borija i sve san dobija zasluzeno a ti ako si ljubomoran na to sta ti nemozes nista izborit ajde licit svoje komplekse negdi drugo jer ovo nije misto za to
ti si sam reka da ako nan se neki post ne svidja da ga preskocimo . a zasto ti onda nisi priskocija moj post(ocito ti se nije svidja ili se mozda varan?)
ono moje je bila mala zajeb.... a ako ti to nemozes shvatit ko ti je kriv
nisan ti se tija rugat(a dobro mozda malo) i nisan ti tija solit pamet
sta god ti buden tija govorit govorit cu kroz zajebacniju jer san takav.volin se zabavljat i nasmijavat sebe i druge i uvik cu takav ostat..
p.s. ono tvoje odjebi u skokovima-kako ti znas da ja mozda nisan invalid?i kako bi onda skaka da jesan??
i dalje tvrdin....

minimalno 5000w RMS i BOG silazi da to cuje :cool:

a dobro moze i ona KO ZNA ZNA A KO NEZNA -- NEK ODE KOD ONOGA KO ZNA;)
 
Član
@the 13 tebi je najbolje bjezi s ovog foruma... do kraja tvog boravka ima da te habaju svi redom... i da umalo da zaboravim.... FIAT KRSH!!! al neces ti to skontati :lol:
 
Član
ma pustite DECKA na miru :D
tako je sine
najbolje je fabricko ozvucenje,ako ti treba imam ja iz auta nove fabricke zvucnike na prodaji
pa ak kontas da poboljsas svoj ICE SETUP evo ti jedinstvene prilike ;)
 
Član
:S
nesjecam se da sam rekao,najbolje fabricko ozvucenje...
ja sam rekao,dobro je za fabricko ozvucenje....
a fiat krs?
pa eto onda,njemu njegovo,uzmi si kakvog bmw,pa vozaj...
 
Član
U mom kecu je fabricko ozvucenje jedan centralni zvucnik STA SAM JA SAD PAPAK A !!!!!!
a FiJat.............e boze boze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top