Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

LSD

Član
samo sto ih je vrlo tesko spusiti u patos.....mislim nije tesko ali je skupo....kazu da treba sve nanovo poslagati na trapu....nije moguce kao na ostalim autima ..zagevindaj i finito ;);)
 
Član
Samo da javim da cu prestat uredjivat ovu temu...

dosta ljudi ovdje blati vw, a o golfu da nepricam
postavljaju se slike nakaradnih wagena pa ja molim moderatore da brisu slike
puno je bezpotrebnih komentara
dosta ljudi neshvaca sta znaci rijec old i postavlja slike novih auta pa ja opet
moram molit da se brise........
kako god, vi nastavite ja nemam nista protiv


Uredivat cu istu temu na www.gfc.ba pa bujrum. tu se postuje i cijeni KULT gti golf!
 
Član
damire brate , ja itekako poštujem taj kult ,
i ako sam pogrijesio , ja cu izbrisati one tri slike ?
 
BHT Ovisnik
o tome sam ja pisao neki dan,svatko svoje goni,pocetak je bio najljepsi sa finim slikama i dobrim textovima:icon_smile:
 
@damire - ako si vidio da tema ide u krivom smijeru, morao si drukčije reagirati, trebalo je temu dopunjavati sa što više teksta, ima milijun nepoznatih stvari u vezi povijesti Volkswagena, nisu samo stari Volkswageni golf mk1 i mk2 ili jetta, ima još modela. Ova tema ima još potencijala, i ako se samo nadopunjava sa milijun slika na jednu te istu foru sa spuštenim i sređenim golfovima logično je da će otići u krivom smijeru. Nema smisla tražiti da se brišu slike, nego je trebalo stalno davati smjernice teme.
Treba pisati i o VW Motorsport odjelu, i trkaćoj povijesti, i tako to...
Nemoj odustati od teme, ipak je top tema na forumu, pa neka i ostane takva
Eto, to bi bio moj prijateljski savjet, iako se ne poznajemo ;)
 
Član
Ko je pratio od pocetka i procitao moj prvi post mogao je shvatit sta zelim i koliko mogu postic sa ovom temom. Nekad je ona funkcionisala kako treba i lijepo ju je bilo uredjivat i citat pohvale, kritike... Bilo je tu i par lijepih slika, klipova... drugih wagen-ovaca, a onda je odjednom sve krenulo nizbrdo... Postavim text koji danima pripremam, da bi neko odmah minutu poslije njega lupio milion slika i tako prekrio moj trud... nije se moglo pricekat ni par dana da se sto vishe puta procita, onda me nema par dana, kad odjednom desetine wagena koji nemaju ni V od veze sa ovom temom..... bezpotrebnih komentara, spama....

Kako god

www.gfc.ba

Ljubitelji golfa i opcenito volkswagena su dobrodosli.
 
ja mislim da ovakav jedan passat zasluzuje mjesto u ovoj temi,iako nazalost nemam nikakvih info o njemu...ovo je prvi ovakav passat,da sam zabalio na njega...RESPECT VLASNIKU :icon_eek: :cool:

img7512sized.jpg


img7513sized.jpg


p9027398.jpg


dsc3965sized.jpg


dsc1363.jpg


dsc1365s.jpg


dsc1366.jpg
 
BHT Ovisnik
joj sto volim viditi ove passate sređene:cool::cool: to je fino,ono sto nema nitko,golfovi vec dojadili,samo zato jettu sam uzeo mjesto golfa jer slabo tko nju sređuje(odust'o i ja opet:D)
 
Top