Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

a Frenki-a i ostale bih zamolio da ne postavljaju slike novijih VW.a jer nisu prikladne ovoj temi. Procitajte naslov teme.

care procito sam temu,pa vidjoh i golfa IV i golfa V,pa se usudi postavit i passata IV,ako smeta brisi i sorry,mada mislim da passat zasluzuje temu ovdje od prvog modela do najnovijeg,ipak je to najprodavaniji VW posle golfa ;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
a Frenki-a i ostale bih zamolio da ne postavljaju slike novijih VW.a jer nisu prikladne ovoj temi. Procitajte naslov teme.

care procito sam temu,pa vidjoh i golfa IV i golfa V,pa se usudi postavit i passata IV,ako smeta brisi i sorry,mada mislim da passat zasluzuje temu ovdje od prvog modela do najnovijeg,ipak je to najprodavaniji VW posle golfa ;)

Bice i golf 6, al GTI i to samo on i nema vise slika novijih modela... Postujem ja passata i sve to, al opet ponavljam procitaj naslov teme. Dakle ja i vecina mojih istomisljenika nevolimo VW-e iznad 95. god. Drugo je to sto bi svak volio imat novog GTI-a il' scirocco.a...

Nek' ovo bude zadnji off komentar. Sutra nastavljam dalje i kazem jos jednom, savjeti, kritike, pohvale, komentari vezani za temu su dobrodosli:icon_smile:;)
 
Član
Danas vam postavljam sliku i par podataka o opakom kecu i stavljam josh par slika vw-a.

Auto na prvi pogled izgleda neobicno, to svakako i jeste. "Ispod" haube (koja hauba:D) se nalazi 1.9 litreni 16V turbo motor sa 426kw tj. 580KS, a predpostavlja se da nabija pritisak od 2.2 bara.(nije josh izmjereno)


...



 
Član
posto ima dosta off-a pitaj admine da ti naprave nesto na onaj fazon kao u PROJEKTIMA da ne mogu drugi postat
 
Član
Sta da komentarisem, samo da gledam i da se divim... 1.9 580 konja :icon_eek::icon_eek::icon_eek: Samo, ajde ako moze malo korado, znam da ima mnogo vise golfova, al naci ce se valjda :123:
 
Član
aaa slika,pocet cu voljet vw:D
respect,passati su extra,ovaj bijeli pogotovo...iako je i ovaj slovenac extra;)
 
Član
Opet dvojka:D, ovaj put spitzer-ova... Amer. Mislim da drug noke fura slican fazon samo sto je ova dvoje vrata:)icon_cool:) i pravi GTI:icon_smile:

http://www.bhtuning.com/thread-22416-page-8.html






Po meni ovo je jedna od naljepsih dvica na svijetu;) , tako malo, a tako mnogo.
p.s.
Koliko su samo auta ljepsa sa dvoje vrata:icon_eek:
 
Top