okvir za tablicu

okvir za tablicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u fis-u inox hahahhhahaha..... jarane ja sam tamo radio i vjeruj mi nidje veze....
a cijena ti sve govori jer nidje veze je to a u ostalom ja sam vidio orginal inox oko 50 -70 km
pa sad se skontaj a one sto su po 7 km u fis-u boja se oguli zacas ja ih imam na svom autu pa cu vidjeti da ih prefarbam nekom bojom uglavnom fis = 0
 
Član
ljudi o ovim okvirima za tablicu il sam ja bio slijep kad sam ih gledao il su se nesto oni zajebali..uglavnom jucer sam bio u fisu i pise na njima da je krom ali je cijena slagacu ja mislim oko 44KM za obadva okvira..kad sam ja prvi put gledao il je neko namjern stavio cijenu takvu il nemam pojma...isto jednom kad sam brisace kupovao pise cijena na polici 7KM A ONI MENI 13KM na kasi naplatili..ma nidje veze al ett.. uglavnom nisam ih kupio a i necu ih ni kupiti :p tema slobodno moze na lock!! pozz
 

IGY

Član
imam ti ja dva metalna okvira nova upakovana
dam ti ih za 20 KM toliko su i mene dosli, kupio jaranu a on se predomislio i ja popusim cvaju
pa ako hoces po istoj cijeni javi se
 
Član
sry jaro necu jer mi treba lova za felgi i ovako mi fali a i odustao sam od okvira samo bacanje para..kad budem imao vishka para onda cu ih uzeti..pozz
 
Član
elmir je napisao(la):
od inoxa su u fisu i nije skupo naveo sam malprije 9km jedan okvir pa me interesuje da to nije jeftino da nije fush inox hmmm u fisu inace slaba robaa..a nenarucuje mi se vise nisht preko int.od kad me caraudio razocarao samo upali i vozi dokle treba..

u Fis-u je plastika sve ;)
 
Oggy je napisao(la):
I meni mnogo bolje bez okvira..prednju stavio na dva sarafa, a zadnju zalijepio na gepek, nit se vide sarafi a nigdje ni  masivnog okvira da mi zauzme pola gepeka i vibrira...

POTPISUJEM!!!
isto sam uradio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top