okvir za tablicu

okvir za tablicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me koji mi okvir za tablicu preporucujete a da je sive boje(neznam se drugacije izraziti kako se zove na vrh mi jezika) vidio sam u FIS-u nekoliko vrsta al su mi nekako one plasticne ruzne a i cuo sam da se boja skida a imaju neke metalne(il sta je ono vec) malo im je okvir malen ali su dobre neskida se boja i cijena jednog okvira je 9KM..sad dajte mi savjete koji je najbolji..
 
Član
Ja uopšte nemam okvir, iskreno meni to najljepše tako.

Još kako su mi krali tablice (ko kad uvijek imam dobru kombinaciju hahaha) onda sam i nitnama zaštitio tablicu tako da... :)
 

IGY

Član
ako ces stavljati te
trazi samo inox jer se ne guli i uvijek ce ti blistati kao nov
a cak mislim da imas u FK te okvire a za cijenu i rok nabavke obrati se Feletu
 
Član
od inoxa su u fisu i nije skupo naveo sam malprije 9km jedan okvir pa me interesuje da to nije jeftino da nije fush inox hmmm u fisu inace slaba robaa..a nenarucuje mi se vise nisht preko int.od kad me caraudio razocarao samo upali i vozi dokle treba..
 

IGY

Član
ovo narucis i dodze za 15-tak dana ;)
a imas i shop na Ciglanama pa otidzi i pogledaj
 
Član
osobno najljepse mi bez okvira, prednjeg sam se rijesio a i zadnje cu baciti kad budem gepek sredjivao hehe :)
 
Član
elmir je napisao(la):
od inoxa su u fisu i nije skupo naveo sam malprije 9km jedan okvir pa me interesuje da to nije jeftino da nije fush inox hmmm u fisu inace slaba robaa..a nenarucuje mi se vise nisht preko int.od kad me caraudio razocarao samo upali i vozi dokle treba..

ma ne znam to je prejeftino da bude od inox-a,znam da sam gledo negdje oko 50km dodju.mozda ti to nisi dobro vidio da to nije plastika?
 
Član
kad zavrsim s poslom idem u fis i pogledat cu pa sta bude bude ima nekih vise vrsta pa cu uzeti neku kakva je god..pozz
 
Početnik
I meni mnogo bolje bez okvira..prednju stavio na dva sarafa, a zadnju zalijepio na gepek, nit se vide sarafi a nigdje ni masivnog okvira da mi zauzme pola gepeka i vibrira...
 
Član
neznam..vidio sam na hiljadu auta i imao sam na puntu plasticne sive samo je malo spalo boje ogulile se..neznam sta uraditi a i lajsne su mi crne kao i sadasnji obicni okvir pa mi se vise slaze crne ali razmislit cu jos..a nesvidja se meni nikako bez ikakvog okvira..pozz
 
Početnik
kako god hoces,drug.. probaj ih preci bezbojnim lakom kad (ako) kupis te "chrom", mozda ih zastiti kolko-tolko...
 
Član
jbga ja sebi kupio na pijaci (buvljak u tz) 25km obadvije crome look, dobijes plasticne a preko navuces te metalne,i pritisnes sarafcigerom sa strana da nalegne-imaju utori a imaju i plasticne samo prefarbane cromo-om one su 15 km al izblijede polije nekog vremene-skida se boja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top