Okvir za kvadratnu tablicu - Sarajevo

Okvir za kvadratnu tablicu - Sarajevo

Super Moderator
Ja na svakom autu izbusim male rupice i malim sarafima je zavrnem, niko nikad pogledao nije nit mi sta rekao. A to da je protuzakonito mozda jeste donekle tj. kad ih budes vracao morat ces platiti sto si kao unistio tablice, al eto ja ni to nisam placao
 
Član
Poznanik mi juče reče da je u Goraždu kupio kod nekog zanatlije, ručna izrada komad 8 KM, 2 kom 14 KM. Treba za 2-3 dana da ide ponovo pa ako do tad ne nabavim gledat će on da mi kupi tamo.
Riješim li postavit ću slike za sve one kojima zatreba.
 
Član
Okvir za kvadratnu tablicu - Sarajevo

:icon_mad::icon_mad:
Nije kako hoćeš nego kako ti grah padne. Vozilo mi je hitno trebalo i na kraju sa izbušio dvije rupe, pritom pazeći da ne probušim slova i brojeve.
Kad sam se vraćao naletim na patrolu koja me je zadnji put upozorila zbog probušene tablice(stara tablica). Svirnem im i mahnem.
Nek j.be rak raka.:123:
 
meni kako su ukrali tablice sa golfa 2 prosle godine i istu vecer obavili pljacku benziske
da bi ja ujutro tek prijavio kradju tablica kad sam vidio da nedostaju
i naravno poslije mi policija ne vjeruje prvo mene napada (jer auto na meni) i kaze ti si jedini osumnjiceni- trebo si sinoc odmah prijavit kradju..ja objasnjavam pa nisam mogao znat (spavao :D ) no bili zapeli da sam ja kriv umal u zatvor da ne odem al bas dzaba :icon_mad:
no eto rijesilo se samo dok sam izganjao nove tablice procedura + valja platit
tako da od tad LJEPILO ZA SAJBE RADI POSAO (ako je auto koje se ne preprodaje i gdje se tablice ne skidaju svako malo radi odjave i slicnog) pa moze samo ukrast cijeli branik,tablicu sumnjam :D
(a kad su u pitanju auta koja mjenjaju vlasnike cesto onda SARAFAM tablice (ne moze ti niko nista) :D
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
meni kako su ukrali tablice sa golfa 2 prosle godine i istu vecer obavili pljacku benziske
da bi ja ujutro tek prijavio kradju tablica kad sam vidio da nedostaju
i naravno poslije mi policija ne vjeruje prvo mene napada (jer auto na meni) i kaze ti si jedini osumnjiceni- trebo si sinoc odmah prijavit kradju..ja objasnjavam pa nisam mogao znat (spavao :D ) no bili zapeli da sam ja kriv umal u zatvor da ne odem al bas dzaba :icon_mad:
no eto rijesilo se samo dok sam izganjao nove tablice procedura + valja platit
tako da od tad LJEPILO ZA SAJBE RADI POSAO (ako je auto koje se ne preprodaje i gdje se tablice ne skidaju svako malo radi odjave i slicnog) pa moze samo ukrast cijeli branik,tablicu sumnjam :D
(a kad su u pitanju auta koja mjenjaju vlasnike cesto onda SARAFAM tablice (ne moze ti niko nista) :D
U pitanju je 26 godina star terenac kojeg želim da sredim za svog čeifa. Ne mislim ga prodavati nego voziti dok može.
 
Top