Okvir za kvadratnu tablicu - Sarajevo

Okvir za kvadratnu tablicu - Sarajevo

Član
Kupio sam terenca i pozadi mi nikako ne odgovara standardna duguljasta tablica. Prilikom registracije tražio sam da jedna bude kvadratna (velika) .
Prilikom zamjene pozadi nikako nisam mogao da u stari okvir uguram ovu novu tablica. Prijeje tu bila rađena(nije orginal) tablica po USA standardu.
Da li iko zan gdje u Sarajevu mogu da nabavim okvir za ove nove kvadratne tablice.:icon_question::icon_question:
 
Član
buki_pit je napisao(la):
a da stavis bez okvira?
Ne sviđa mi se kao ideja.
Opcija lijepljenja mi je nepouzdana poslije par slučajeva za koje sam čuo da su tablice spale i izgubljene, a bušenje i šarafanje je protuzakonito i svaki nadrkani plavac me može maltretirati i kazniti budući da za to ima zakonsko pravo.
 
Član
Ljepilo za šajbe, izmedju par tanjih kao gumica da ne bude odmah uz lim i miran si, bar je tako kod mene. Takodje i trakom su neki lijepili i zadovoljni su. Opet tvoj izbor ;)
 
BHT Ovisnik
3M traka,ako je netko uspio skinuti golim rukama i sl. ja mu kupujem nove tablice... ja sam lomio branik tablica na mjestu, kolega neki dan skrsio auto skroz,tablica ostala na braniku,ostalo se sasulo,jedva je otkinuli od branika... ja na svakom svom autu ljepim 3M dvoslojnom trakom i nema sanse, prerem auto svako 2 dana,sa vapom 180 radnih bari pristisak uvijek oko tablica jer mi se tuda najvise prlja,nikada nije popustila;)
 
Član
Tako je, ja zalijepio znak vw na gepeku nema pite skinuti, možeš samo lim iskriviti...
 
Član
nookey je napisao(la):
Tako je, ja zalijepio znak vw na gepeku nema pite skinuti, možeš samo lim iskriviti...

Gdje si kupio(pošto si iz Sarajeva). koliko košta i ako imaš sliku od tog čuda.
Treba li na šta posebno paziti prilikom ugradnje, ponekad sam talenat da zajebem stvar.
 
Član
apostol je napisao(la):
nookey je napisao(la):
Tako je, ja zalijepio znak vw na gepeku nema pite skinuti, možeš samo lim iskriviti...

Gdje si kupio(pošto si iz Sarajeva). koliko košta i ako imaš sliku od tog čuda.
Treba li na šta posebno paziti prilikom ugradnje, ponekad sam talenat da zajebem stvar.

Sen-su boje i lakovi na Anex-u, pola marke metar trake čini mi se.
Samoljepljiva sa obje strane, nema ništa posebno ne lijepi se za ruke ali zato reaguje na plastici i limu drama. Ako lijepiš tablicu ili znak prvo na njih nalijepiš i onda na auto. Odmah lijepi u roku minute...
 
Član
apostol je napisao(la):
buki_pit je napisao(la):
a da stavis bez okvira?
Ne sviđa mi se kao ideja.
Opcija lijepljenja mi je nepouzdana poslije par slučajeva za koje sam čuo da su tablice spale i izgubljene, a bušenje i šarafanje je protuzakonito i svaki nadrkani plavac me može maltretirati i kazniti budući da za to ima zakonsko pravo.


Drug uzmi dvoslojno ljepilo i zalijepis po cijeloj tablici i onda na lim auta. Nikada ti otpasti nece. Ja sam istu takvu tablicu sebi na oldtimera zalijepio, za sada presao sa njim oko 8 hiljada kilometara nikad nista



Da da... to je to sto su ti ljudi prije govorili. Uzmi i uradi tako neces se pokajati. A nema sanse da tek tako otpadne
 
Član
apostol je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Ma šarafima zavrni.

Stara tablica je bila tako privrnuta i 2 x su me upozorili.
Ne bi se peglao s njima.

Eki upozoravali te sto si probusio tablicu ? znam da se po zakonu nebi smijela busiti ali eto nikad nisam cuo da su nekog opominjali ili imas dobro auto pa su zagledali ili su trazili sta para :icon_biggrin:
 
Član
kontaktiras covjeka, pitas ga bil poslao brzom postom i eto.

http://www.njuskalo.hr/ostala-autooprema/nox-okvir-tablice-60-kn-098-1648868-oglas-8550838


http://www.njuskalo.hr/ostala-autooprema/inox-okvir-tablice-motora-70kn-oglas-5748802
 
Top