Okupljanje u Mostaru

Okupljanje u Mostaru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
što se tiče roštilja to se ide na bunu na pisti su uvjeti katastrofa za roštilj dakle pista za paljenje guma potezanja itd a za roštilj ima fino mjesto u priodi svako auto može prić bez problema nema makadama i slično
 
Član
ma znam moze do sa strane ceste one dvije livadice, tamo dalje posliej mosta tesko, prije neko kopao neki kanal i to kisa jso isprala i prosirila....ja jedva po dijagonali prodjem sa skodom, i to grebucnem auspuhom malo, a jos u mene skoda visoka ko koza...
 
Član
Sira ti is kace morat cemo se potegnit, a nema u mene mozda 130 ks ali cu te oprat;), ps. gdje si da me branis u subotu jesi vidio zagrebčana:lol:
 
Član
addo je napisao(la):
ouuu dole je bilo pravo veselo cuo sam, zahebani ti BBB!

Brate da im vidis putovica (nisam drot ;)) pune nama u kojoj zemlji to nije bilo. Ali ovaj glavni sto im je kaze svugdje sam bio ali nas nigdje nisu ubili ko ovdje! Zamisli ti njih trideset doslo pravit nered u disku od 3000 glava hehe bolesno ali drama organizirano. Kasnije kad je droga pustila krive se ko mala dijeca, a kad su počeli opališ ga brate on ništa samo otrese gavom bolesno. Nek dođu opet dobro su došli:lol:
 
Član
George je napisao(la):
Sira ti is kace morat cemo se potegnit, a nema u mene mozda 130 ks ali cu te oprat;), ps. gdje si da me branis u subotu jesi vidio zagrebčana:lol:

jbt neizlazim vise BOJKOTIRAM diskoteke i klubove zovem raju pa kod kuce pijem hehe
cuva se lova ocu M30 pod haubu da naguram
a da sam znao branio bi te :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
George je napisao(la):
Sira ti is kace morat cemo se potegnit, a nema u mene mozda 130 ks ali cu te oprat;), ps. gdje si da me branis u subotu jesi vidio zagrebčana:lol:

jbt neizlazim vise BOJKOTIRAM diskoteke i klubove zovem raju pa kod kuce pijem hehe
cuva se lova ocu M30 pod haubu da naguram
a da sam znao branio bi te :)

Ma zajebajem se ja samo ti skupljaj lovu.
Ja tebe i neznam, ti mene mozda znas: AJKULA
 
Član
ja volim audi V6 sve sta su dolazili na pistu pojeo sam hihi ;)
sta sad vozis nisam odavno bio na pisti otkad sam spalio masinu na autu necu dolaziti bez M30
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top