Okupljanje u Mostaru

Okupljanje u Mostaru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bilo bi red da se napravi i organizuje neko okupljanje u Mostaru, cini mi se da sve Mostar zaobilazi hehe ;)
 
svake nedelje je okupljanje na pisti uvijek netko bude neidem svake jer nisam svake slobodan ali kad sam god otišo bio je netko ili nitro ili peti deseti znači uz još malo bolji dogovor još bi bilo ali bude i ovako pa bude nas golfova desetak minimalno hehe
 
Član
ma nisam sa nitrovcima nest hehe...kontao sam ono ko sluzbeno okupljanje bhtuning clanova iz Mostara...
 
Član
jeb ga zima je ko ce se mrznut ljeti zna dosta raje da bude ajmo jednom
dogovorimo se i nacrtamo se svi sta smo blizu na pisti
 
Član
mislim da ce 30.3 biti TEST SUNDAY sa semaforom i sve to 5 eura upad i trkaj se do besvjesti pa ko moze nek dodje ali za datum nisam 100% cim saznam javljam
 
Član
ma govorio mi je josku neki dan tocno kad je ali ja budala gledao neku u minjaku pa me nije brigalo ali uglavnom cim ga vidim na msn postavljam ovde datum i vrijeme 100% kad ce biti
pa ko moze nek se organizira da se ekipa sa foruma skupi u sto vecem broju na pisti pa da se malo potežemo do tada ce i moja jurilica mozda biti gotova :)
 
Legend
To bi bila odlicna prilika da se testira sta je uradjeno preko zime... dobra ideja...
 
Član
oticu i ja malo da vidim koje je vrijeme skodi 1.4....da vidim jel mi ispod minute na 402 metra hahaha :D:D:D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
oticu i ja malo da vidim koje je vrijeme skodi 1.4....da vidim jel mi ispod minute na 402 metra hahaha :D:D:D

čule je sa svojom isao u 17 klasu ali kod njega je bilo cini mi se 16v ako se dobro sjecam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top