Okupljanje Sarajevo

Okupljanje Sarajevo

Sta mislite o ideji, da se nadje prostor gdje si svi zaljubljenici u automobile imali svoj ograđen prostor ,gdje bi se mogli okupljati ?
:cool:
 

IGY

Član
super ideja, ali teska za realizovati
imali smo vrbanju prije cirka 5 gogina pa i vise, pa su je prije 2 godine zagradili i nema vise, imali smointerex prosle godine pa su ga zagradili i nema vise
jednostavno nismo mi dostigli taj nivo da se mozemo mirno okupiti a da ne dodzu pojedinci divljaju i odu a onda murija dodze i otjera nas koji mirno stojimo
 
a ideja, da imamo svoju lokaciju gdje bi placali 2km ulaza( radi odrzavanja prostora) a mogli bi raditi i organizirati sve na toj lokaciji?
mozda je to prava stvar koja nam treba? ili
 
Član
Nije loša ideja al uvijek se nađe majmuna što je gore navedeno divljaju..jbg...žalosno..pozz
 
a sta je sa interexom?
Ja imam jedan prijedlog jest da je malo dalje i stoji samo za prijedlog ali makar je siroko i nema velkog prometa saobracaja,ako znate prosirenej kod nekadasnje fabrike famos u hrasnici!
 
bad_look je napisao(la):
Nije loša ideja al uvijek se nađe majmuna što je gore navedeno divljaju..jbg...žalosno..pozz

da, ali ako taj prostor ima određenu rampu..ulaz gdje bi placali ulaz 2km..a na rampi bi bili ljudi koji ne bi pustali te majmune koji bi razvaljivali:D
 
ammar_coupe je napisao(la):
a ideja, da imamo svoju lokaciju gdje bi placali 2km ulaza( radi odrzavanja prostora) a mogli bi raditi i organizirati sve na toj lokaciji?
mozda je to prava stvar koja nam treba? ili

ko hoce da se okupi uvijek ce naci mjesto i vrijeme bez dodatnih troskova , ako ces placati 2 km bolje svi otici i sjesti popit kafu , sto se tice okupljanja s autima gledao sam dosta videa i gdje god se ljudi okupe bude i divljanja i trka i muzike zaebancije i na kraju ih murija rastjera normalno al to i jest bit ako ces dovuci auto i samo stajati pored njeg mozemo se vala svi i pjeske naci i sjest negdje na fuka
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
a ideja, da imamo svoju lokaciju gdje bi placali 2km ulaza( radi odrzavanja prostora) a mogli bi raditi i organizirati sve na toj lokaciji?
mozda je to prava stvar koja nam treba? ili

ko hoce da se okupi uvijek ce naci mjesto i vrijeme bez dodatnih troskova , ako ces placati 2 km bolje svi otici i sjesti popit kafu , sto se tice okupljanja s autima gledao sam dosta videa i gdje god se ljudi okupe bude i divljanja i trka i muzike zaebancije i na kraju ih murija rastjera normalno al to i jest bit ako ces dovuci auto i samo stajati pored njeg mozemo se vala svi i pjeske naci i sjest negdje na fuka

:cool:
 
zar nije bolje naci mjesto gdje mozes na miru raditi sta hoces? a da ti ne smeta murija, niko? a pored toga mozes donjet svoju kafu pa pit...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ja mislim da takvo mjesto ne postoji gdje su dozvoljene stvari koji mi radimo osim privatnog posjeda

I na privatnom ne smijes radit svasta u kasne sate, mozda do nekih 11h, nakon toga te moze ebat policija.

Kao da kuci odvrnes glasno muziku u 2h navecer i komsija ti zovne policiju...
 
mjesto postoji.
gdje mozes raditi sta hoces, a nema ti ko zvati policiju.

naime postoji jedno mjesto, koje bi mi iz coupeteam-a pokusali iskoristiti, da pravimo nasa okupljanja u sarajevu, gdje nam ne bi mogli zvati muriju radi par ne izivljenih momaka koji dodju. jos uvijek je sve to u planu, al pokusat cemo organizirati takvo mjesto, pa sam stavio temu da vidim dal se ljudi s tim slazu, hoce li dolaziti na takvo mjesto (jer bi simbolicnih 2 km bio ulaz, koje bi isle za odrzavanje takvog prostora)
 
Top