okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Član
¸koliko god da upozoravas traje kratko i opet sve po starom
jebat ga tamo sad
ispusili vrbanju sad interex....
i dokle tako do .........PM

nista veceras zetra 20:00 ispitivanje terena
vidimo se gore
 
Početnik
dolazim, nemojte mjenjat sad lokaciju, veceras zetra pa ako ga budemo pusili da ga zajedno pusimo:):)
salim se...ja dolazim oko 10-11, do tada sam u papucicama:)
 
Početnik
idemo na zetru pa cemo na bare ... svakako cemo svi tamo zavrsiti :):icon_smile::icon_smile:


@zmayich : jesul karirane ?
 
Član
Parking izmedju dandija i stadiona tacnije ispred difa se placa samo u toku dana..navecer ne

Super nam je nova lokacija mogu i pjeske na okupljanje za 5 min :):):)
 
Početnik
GTI 16V je napisao(la):
Parking izmedju dandija i stadiona tacnije ispred difa se placa samo u toku dana..navecer ne

Super nam je nova lokacija mogu i pjeske na okupljanje za 5 min :):):)

a zimi i brze samo na slicure i gasssssssssssss
 
Eto mene veceras na kant cu da uletim u zetru odma belaj da napravim :lol::lol::lol::lol: eh sinoc meni droca kaze nije ovo brate radi tablice znas ti to dobro :123::123::123:
 
Član
guster je napisao(la):
ersan_sa je napisao(la):
znaci poslje energopetrolove pumpe kod semafora pa desno ???
znaci parking prostor prije rampe sa desne strane ??
da li ste na taj mislili ?

da

ili jos jedino da probamo na parking preko puta OMV pumpe na Barama, izgleda da jedino mrtvima necemo smetat, surovo al istinito :icon_sad:

Taj parking bi bio odlican,provjereno ne smetamo nikome;)
 
Početnik
a dze ce se trkati tamo nema ravnice i vazda ima auta, dobra stvar je moze se na OMV kupit nesto i ja koliko znam vani se raja uvijek na pumpama okuplja, Tifon, OMV...
 
dobra zamisao pred zetrom ali na barama preko puta omw je dobro mjesto pravo bar meni nema nikoga jedino mrtve mozes buditi :) al jbg sta ces gdje god dojes vazda neko nesto divlja i murija zbog papaka dodje gdje god stajali uvijek ce tjerati zbog pojedinaca tako da kad neko nesto glumi i prelazi granicu muriju mu zovnuti i cao nek se pusi ;);)
 
Član
nemojte budale zvat sa sobom i nece vam sigurno niko pokvarit ugodjaj, a ako neko dodje ko sto si rekao policiju i cao..
 
ma jarane sami dodju vjeruj mi ja nisam bas tako redovan pred interxom al kad god dojem neko ili pali gume ili drnda ili se okrece ko da je nama ostalima zanimljivo sto se on vrti pod rcnom eto mi ne znamo sta je rucna pogotovo onaj sad dolazi pred ex sa skodom vazda nesto drifta treba ga prevrnuti slj. put kad dodje al dosta vise off :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
znaci pred zertrom su sad meetovi i nadam se da nece biti idiota ko sto je bilo
 
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzvvvvvvvvvvooooooooooolllllllllllllllliiiiiiiiiiiiii veceras ludnica pred zetrom!!!!!!!!
 
Top