okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Član
nista za ovo sranje treba zahvaliti pojedincima koji se neznam samo kome dokazuju dole sa gasanjem ,okretanjem po rucnom i raznoraznim sranjima

i neka su nas otjerali i treba tako.....

murija ne dolazi sama sigurno vec sto je zovnu stanari jer im smeta buka i galama.....
trebali su nas davnih dana otjerati pa sad vidite ide jesen kise zima snijeg a okupljnanja tada posto nema nigdje natkriveno zaboraviti ???
 
Početnik
e moji sinovi, ajmo se utalit po 20 mara (kolko nas ima skupicemo milion) i kupit sebi komad zemlje, napravit parking preko dana (da vratimo ulozeno) a navece radit sta nam je kurcu ceif :):):)
 
Član
i ja sam za sto se tice tog parkinga na zetri......a moze i na barama.......jos blize......
 
Član
Kile je upravu,bolji je onaj parking preko puta OMV-a!
Tu bas nema nista a i osvjetljeno je,dole kod Zetre ima cuvar koji moze zvati policiju,a mislim da nije ni osvjetljeno!
 
Član
moze zvati policiju ok nije da nemoze al ako je vec ta ista policija sinoc rekla muhi da je to javna povrsina il parking sta vec nevidim onda razloga da se zove murija a ni problema ukoliko ista dodje

treba otici okupiti se gore probati pa.....sta bude bude

znaci veceras gore 20:00
 
Član
ma realno SVI divljaju, samo je fazon u tome sto u tom "divljanju" treba imati mjeru, neko pojaca muziku, neko se vrti pod rucnom, neko turira zbog "neceg" itd... i onda se dobije kolektivno divljanje...

znaci za SVE treba imati mjeru i bice sve OK;)
 

IGY

Član
jest Kile u pravu si
ali ti sto malo puste muziku, malo dignu rucnu to je vrlo kratko, dok recimo par njih konstantno se vrti i gasa po 10-tak minuta
npr Vedo je neku noc (zelena dvica 16-ka) toliko isforsirao auto da je murija dosla zbog njega, prvobitno je zilo divljao
a sami smo krivi zbog toga sto nas tjeraju
 
Član
hehe ma vedu razumijem 4-5 mjeseci je radio auto :cool:

salu na stranu kao sto sam vec rekao SVE U MJERI pa ako pretjera fino upozorit zbog toga i toga ;)

a UVJEK ce biti pojedinaca to nek je svima jasno...
 
Top