okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Član
ja u subotu navcer bio malo ...bilo je jedno8 auta...i da bili neki momci iz oxigena tj narandzasta ibiza clio plavi...heh i sinoc nije bilo lose mada sam samo prosao jbg nezz raju ...:D
 
Član
nije mi se dalo citati sve dosao sam do 6 strane i preskocio na 11 i 12 tako ako je neko nesto slicno predlozio JBG.
sta je sa parkingom kod energoinvesta sto je ljetos sluzio kao zaobilaznica dok su most renovirali na stupu, dvogledom prvi zivi stvor se tek nazire?
siroko, ravno i ima rasvjeta eto moj prijedlog.
nego mi nesto nije jasno ako je javna povrsina ima vise raje na okupu, mislim da nema policija pravo otjerati sve vec samo one sto prave problem.
to bi bilo malo smijesno kao kada bi neko vozio 80 a neko 60 i zaustave i kazne obojicu jer je ovaj prvi vozio 20 preko ogranicenja. moze posluziti bilo koji drugi primjer da objasni logiku (odnosno da je nema).
raju prepadaju kaznama prvo moraju utvrditi ko je pravio sranje pa onda udariti po kaznama. mislim da bi tako policiji bilo malo vishe posla od prepadanja kaznama kao sto im je i rutina (bu kaznit cu te :D ). nije poenta ni mangupisati im se ali neka rade svoj posao.
(oni sto imaju oraha u CIPS-u se nepikaju :D )
Po meni policija nije tu da je se ja bojim, ako sam pogrijesio neka me :smajli04: kazne, ako nema osnova da mi oproste i kraj price.
bash se raja nemoze ni okupiti jer nekolicina ljudi pravi sranje. mislim da nije problem ugledajmo se na ljude u susjedstvu ili malo shire ako nemamo licni primjer.
 
Član
Veceras je bilo 8-10 auta u garazi Interexa. Znaci kad se skupe, nema jos nista zvanicno posebno kao ljeti, ne da se ljudima na ovoj hladnoci stajati.

Al vjerujem da ce za oko mjesec dana biti mnogo vise "posjetitelja".
 
Top