okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Član
hah pa dobro meni je dobar avatar vidim ga perfektno za razliku nekih xp xp....hah a bgm nesto slabo ima ili kao sto kazes svi produ samo...
 
Član
kojim danima se bude dole...ja bi rado navratio da upoznam malo i sarajevske raje...vidio sam i ja par puta 2-3 al mi nes zent da uletim..jbg ne znam nikoga :D
 
evo lijepih dana, imal koga na kakvim pozicijama za okupljanja :)... eh tuge, da je sada ona dobra stara vrbanja gdje se dernecilo do 3 ujutro :cool:
 
Član
heh slobodno otpisie interex garazu...ja neku noc mislim da je srijeda bila navecer oko 9 otisao u garazu...da ubijem 20 ak minuta pa da idem po sestru na posao...i da bila su jos neka 3 auta neki momci...kada ulazi u garazu clio mk1 bijeli...kada iz njega izlazi policajka i policajac ali u civilnoj uniformi...meni uzeli da vide vozacku a onim momcima su cak i pretresali citavo auto..i na kraju kaze pri povratku kuci nezelim da bude gasanja i naglog startanja..hah :lol:
 
Član
Hehe.. mamu im... Ali s razlogom je.. umjesto da bude fino okupljanje itd. nekada se pravi haos unutra.
 
Legend
bare su isto super, bili smo gore nekoliko puta, samo je mracno, i nekako, mirno :D:D

salim se :)

pa eto onda, konzum, vidimo se sutra :cool:
 
Član
Bio sam veceras kod konzuma, al pojavilo se nekoliko momaka sa autima i to je sve, slabo okupljanje................:icon_rolleyes:
 
Član
daj ba noke salis se, cuj hladno :p

Bio malo sa momcima iz Oxigen-a pred konzumom i otisli kasnije na kafu ;)
 
Top