okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

nema više k'o prije, 20-30 auta u interexovoj garazi :) pa kad nam najave muriju mi parkiramo auta propisno i nikom ništa :D (opet nas otjeraju :p) :icon_cry:
 

sUx

Član
ja sam u garazi skoro svaku noc , bude nas uvijek ne ko prije al eto....

nema cunera ko prije svi suppljiraju i to svi se u kuce zavukli

ma samo pun vede mi muha svaku noc dole sa " trojkom" hahahahahahaha supljiramo ja boki,muha vedo dzanigogo i ostala raja j*e nam se ko hoce nek dodje ko nece nemora ha ja :lol::lol::lol::lol::123::123:

PUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNNN
 
Član
ja sam bio sinoc u garazi oko 9 i 15 cini mi se da je bilo neko snimanje...ili sta vec bio je onaj momak sa sivom gti golf 3 ....sto se prodavala...bio bmw 7 bijela i jos jedna predobra golf 2 .....mislim da je naked tv ...ili sta vec....;)
 
Član
pa nisi valjda to stavio neke druge felge... heh pomislio sam da nisi ti bio ali vidim neke druge felgice... a i fino ti udara muzika.... a valjda si mene primjetio sivi clio 2 ...xp ;)
 
D_cash je napisao(la):
ja sam bio sinoc u garazi oko 9 i 15 cini mi se da je bilo neko snimanje...ili sta vec bio je onaj momak sa sivom gti golf 3 ....sto se prodavala...bio bmw 7 bijela i jos jedna predobra golf 2 .....mislim da je naked tv ...ili sta vec....;)


da, bilo snimanje naked battle, kappa sa bembarom sedmajom zado zadacu, lik je 5 minuta pržio bmw-a dok mu guma nije planula :)

a koji si ti bio, koje auto?
 
Član
ha ja
nije ni cudo sto nas tjeraju

samo przi i drzi :lol: :lol:

a jaka je televizija snimala hjahahahaaaa :lol: :lol:

i sutra kad bude reportaza na tv opet ce ljudi pricati o nama kakvi smo vaki naki

al eto

:icon_question::icon_question:
 
Top