okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Legend
nisam vise slikavao, aparat inace pravi lose slike po noci, tako da sam i ovo jedva uslikao, a i bilo je poprilicno hladno pa jbg :D
 
hoceli biti gdje kakvo okupljanje veceras i u koliko sati
zamene je bilo najbolje okupljanje dolje kod energoinvesta kad se ide prema ilidzi i sad se okuplja dolje mercedes club svake nedelje sto nebi i mi mogli:icon_rolleyes:
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
noke rekao bi da ti treba stativ, ona slika sa poda je sasvim solidna. Znaci nije bas do aparata :D

da, ja sam sa gorim aparatom pravio bolje fotke
stativ i nemas brige
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
nista za ovo sranje treba zahvaliti pojedincima koji se neznam samo kome dokazuju dole sa gasanjem ,okretanjem po rucnom i raznoraznim sranjima

i neka su nas otjerali i treba tako.....

murija ne dolazi sama sigurno vec sto je zovnu stanari jer im smeta buka i galama.....
trebali su nas davnih dana otjerati pa sad vidite ide jesen kise zima snijeg a okupljnanja tada posto nema nigdje natkriveno zaboraviti ???

ne serite pojedinci naspe te 5km goriva i drztie govor a nema te pojma ja se okrecem r dopucnom a pokusaj da mi zabranis

IGY je napisao(la):
jest Kile u pravu si
ali ti sto malo puste muziku, malo dignu rucnu to je vrlo kratko, dok recimo par njih konstantno se vrti i gasa po 10-tak minuta
npr Vedo je neku noc (zelena dvica 16-ka) toliko isforsirao auto da je murija dosla zbog njega, prvobitno je zilo divljao
a sami smo krivi zbog toga sto nas tjeraju

igi da se nebi svaladi ne uzimaj me usta
 
Član
zilo je napisao(la):
ersan_sa je napisao(la):
nista za ovo sranje treba zahvaliti pojedincima koji se neznam samo kome dokazuju dole sa gasanjem ,okretanjem po rucnom i raznoraznim sranjima

i neka su nas otjerali i treba tako.....

murija ne dolazi sama sigurno vec sto je zovnu stanari jer im smeta buka i galama.....
trebali su nas davnih dana otjerati pa sad vidite ide jesen kise zima snijeg a okupljnanja tada posto nema nigdje natkriveno zaboraviti ???

ne serite pojedinci naspe te 5km goriva i drztie govor a nema te pojma ja se okrecem r dopucnom a pokusaj da mi zabranis

IGY je napisao(la):
jest Kile u pravu si
ali ti sto malo puste muziku, malo dignu rucnu to je vrlo kratko, dok recimo par njih konstantno se vrti i gasa po 10-tak minuta
npr Vedo je neku noc (zelena dvica 16-ka) toliko isforsirao auto da je murija dosla zbog njega, prvobitno je zilo divljao
a sami smo krivi zbog toga sto nas tjeraju

igi da se nebi svaladi ne uzimaj me usta



Vidi Zilsona sto se navio :D

Sine jes ti bio tu
 
Član
hajmo ljudi ba...usutili ste se nesto...sta je sa onim terminom zimskim...nedjelja u 2 sata....interex.....slabi smo nesto...moramo se potruditi malo j*emu :D
 
Top