okupljanje nedjelja 01.04.07

okupljanje nedjelja 01.04.07

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
emire ma to je bilo prosle subote neki koncert trebao biti pa se nije moglo u garazu sad nema nista parking je ko inace.

ma ne mozes reci striktno mjesto zbog vremena, jer u slucaju kise nema sanse da na vrbanji ista bude zato s obzirom da je vrijeme neizvjesno bolje da se okupimo u interexu pa onda da vidimo sta dalje. da ne komplikujemo.. :)
 
Član
JD. je napisao(la):
emire ma to je bilo prosle subote neki koncert trebao biti pa se nije moglo u garazu sad nema nista parking je ko inace.

ma ne mozes reci striktno mjesto zbog vremena, jer u slucaju kise nema sanse da na vrbanji ista bude zato s obzirom da je vrijeme neizvjesno bolje da se okupimo u interexu pa onda da vidimo sta dalje. da ne komplikujemo.. :)

Ma to sam i ja mislio:

Kisa, snijeg pada: interex garaza
Lijepo vrijeme: Vrbanja parking
Vrijeme: 14:00

To je a ne da se pominju neka alternativna okupljališta ala bauštal u hrasnom i sl.
 
Član
Ja mislim da bi se trebali i u slucaju lijepog i ruznog vremena naci u Interexu da se ko nebi zajebo da se zna 100 %
 
Putovanja.ba
Administrator
Ono sto sam pricao da se radi na vrbanji i da je koncert u interex-u, evo vam prijevremeni odgovor

APRILILI


:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
jebi se fele znamo da se cesto zajebajes ali da ces nas ovoliko navuca na vec izlizani fazon nisam vjerovo, ali ipak svaka cast
 
Član
Znaci sta se odlucilo, ja sam ako nebude nista padalo s neba, da se okupimo na Vrbanji, jer znas kako ti je kad odes u Interex, dodje uvijek neko pa pusta glasnu muziku, ili dodje do gasanja.
 
igyracer_16v je napisao(la):
i nije  moje da odlucujem ali ako se svi sloze neka bude

INTEREX   14:00   GARAZA


I BEZ GASANJA I PUSTANJA MUZIKE DA NAS NE OTJERAJU

sta je prosli put bilo sto smo otjerani,ja sam dosao tek na vrbanju pa zato ne znam...

Nekako mi je bolje da se nadjemo na vrbanji popricamo poslikamo i na kaficu...
 

JD.

Član
fiesta ne mozes na vrbanji ako bude kise... nemojte komplikovati bezveze svaki put :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Ne komplikujemo jer idemo tamo gdje se uvijek okupljamo, na Vrbanji, bude li kisa naci cemo se i idemo na kafu, necu da me tjeraju svake sedmice ko cigane iz garaze.
 

MyX

Član
Fele je napisao(la):
idemo tamo gdje se UVIJEK okupljamo, na Vrbanji,

:icon_confused::icon_confused::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top