okupljanje nedjelja 01.04.07

okupljanje nedjelja 01.04.07

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
evo posto se na par tema prica o tome gdje cemo u nedelju...
najbolje je da se sastanemo pred VF-om ili INTEREX-om, i dog gdje cemo kafu piti jer ce vrjeme biti najvjerovatnije biti lose
a vrjeme i dalje isto 14:00
 
Član
To bi moglo ako bude lose vrijeme. Mogli smo ako bude dobro vrijeme da se nadjemo na velikom parkingu kod Dine u Hrasnom, ili negdje drugo, pa onda poslije na kaficu se negdje ode.
To govorim jer ce mozda biti i novih clanova koji ce doci, neznam kako god odlucite meni je svejedno.
 

IGY

Član
pa zbog toga i govorim da idemo odmah u Interex jer je lakse i objasniti novim clanovima gdje, a i bezveze je ici na neki od parkinga da se skupimo i onda da idemo negdje drugo, mislim da je lakse odmah ici na jedno mjesto nego skupiti se na jednom pa ici na drugo
 

IGY

Član
i nije  moje da odlucujem ali ako se svi sloze neka bude

INTEREX   14:00   GARAZA


I BEZ GASANJA I PUSTANJA MUZIKE DA NAS NE OTJERAJU
 
Član
Ma kako god odlucite. Ako bude tako odluceno, naci se svi pred interexom pa onda na kafu, da nebude ko prosli put. Hoce li se imati dole parkirati jer zna biti guzva, a Fele kaze da ce biti u intereksu neki koncert, pa ce to biti brdo raje.
 
Član
igyracer_16v je napisao(la):
pa zbog toga i govorim da idemo odmah u Interex jer je lakse i objasniti novim clanovima gdje, a i bezveze je ici na neki od parkinga da se skupimo i onda da idemo negdje drugo, mislim da je lakse odmah ici na jedno mjesto nego skupiti se na jednom pa ici na drugo

Ma ja,trosi GTI ba :)
 

IGY

Član
Schumi je napisao(la):
igyracer_16v je napisao(la):
pa zbog toga i govorim da idemo odmah u Interex jer je lakse i objasniti novim clanovima gdje, a i bezveze je ici na neki od parkinga da se skupimo i onda da idemo negdje drugo, mislim da je lakse odmah ici na jedno mjesto nego skupiti se na jednom pa ici na drugo

Ma ja,trosi GTI ba :)

to mi nije problem da sam htjeo nesto da netrosi kupio bi dizela, a da trosi i ne trosi, u granicama je
 
Član
ja sam za to da se ide pravo u interex garazu ako bude loše vrijeme. Okupiti se i bez glupiranja u garazi mozemo ostati bez problema.to je moje misljenje
 

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
ja sam za to da se ide pravo u interex garazu ako bude loše vrijeme. Okupiti se i bez glupiranja u garazi mozemo ostati bez problema.to je moje misljenje

prvi pametan post na ovu temu :D
 

JD.

Član
ma ja u interex garazu pa cemo vidjeti sta dalje, ili na vrbanju ako bude lijepo ili na kafu
 
Član
cujem nesto fele spominje neki koncert u interexu. jel mislio ovaj na korei ili onaj na stupu? kazu i na vrbanji nesto rade. Ako slucajno bude u nedjelju dobro vrijeme haj da neko ranije istog dana najavi termin i tacno mjesto okupljanja da ne bi se ganjali po gradu
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja bih na Vrbanju. Da nebi ko prosli put bilo, neki koji su htjeli otisli na Vrbanju a nas nema.
 
Član
kako god fele ti kazes samo nek je striktno da se zna konacno mjesto (vrbanja ili interex garaza) i vrijeme (14:00) i gotovo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top