Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
yo ovo okupljanje bilo super,;)

al onaj kec dere fabiju:icon_eek::D

;):lol:

i meni to malo neobicno bilo koliko znam kec je 1.3 osim ako vec nije legao motor :cool:

sta je u fabiji:icon_question:
 
Član
HerrNuki je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
yo ovo okupljanje bilo super,;)

al onaj kec dere fabiju:icon_eek::D

;):lol:

i meni to malo neobicno bilo koliko znam kec je 1.3 osim ako vec nije legao motor :cool:

sta je u fabiji:icon_question:

Jeste 1.3 44kw tako mi reče maloprije momak... sjedio sam sa njim i Saidom, dobri momci... tek ih večeras upoznao ;)

P.S. Nisu znali za risovac i ovo mijesto koje se može iskoristit za dobra druženja svih nas... a samo 20 km od Jablanice udaljeno... moram ih u nedjelju vodit da obiđu malo planinske ljepote i ovaj neiskorišteni asfalt :D
1-1.jpg


blidinje2mf3.jpg


IMG_8404.JPG


Sreća nema pravca :lol:
 
Član
druze moj, motor je ko freza, lijen ubij boze...zato i jedva cekam sad da ga preko zime izbacim iz svog gnijezda ispod haube, pa da dodje nesto lijepo sto ce j*at i 2.5 ;)
 
BHT Ovisnik
ima u mostaru fabia na isti fol rađena ko tvoja,tamo iza uglovnice,mescini da je isto 1.4 samo ima neki lonac,zadaje ga,al izgleda kenja,opet tvoj vuce:cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
ne mogu vjerovat....pa zar je bas TOLIKO lijen??? Stock taj 1.3 u golfu???

Da, kažem ti... oko 8 večeras upoznao Saida i Anesa (njegov golf)... kaže momak 44kw... ništa dirano... čeka bolje dane, ima u garaži gti-a pa će njega valjda preko zime slagat...
 
Član
trizex je napisao(la):
ne mogu vjerovat....pa zar je bas TOLIKO lijen??? Stock taj 1.3 u golfu???

stock motor, jedino ima gljivu sto se tice sveopcih prerada u motornom prostoru...

a moj motor je iznimno trom, da je jednom pokusas zavrtiti znao bi o cemu pricam...tek malo zivne u visim obrtajima, ali onda zbog mal ekrajnje snage izgubi dah...uglavnom mtoor extra sto se tice pouzdanosti i gradske voznje, ali za mladog covjeka je k* na kvadrat...ako bi ja bio Bolt, onda bi Skodin motor bio Zak Hudek za sprinta na 100m :cool:
 
Legend
zar anes nije ubacio vec motor neki drugi ?
tako sam ja negdje citao..
za 1.3 ide dobro, il fabia ne ide :p
 
Član
motor je od 1.3 sve samo sto je rijesen usis i auspuh. sve je od 1.3 osim istalacije jer je od gti sve ostalo a tacno je da slazem motor gti... motor ovaj 1.3 ide nenormalno dobro jer vrti u 7000... gume su 15 na njemu pa ocjenite........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top