Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Član
Bas mi je krivo sto nisam mogao stici, :icon_cry: jbg. zena krupna, djeca sitna, rodbina... nemo"s svima ugoditi... bice valjda prilike.
 
Legend
_FreaK je napisao(la):
Svaka cast za sinoc ;).. Imam jedan prijedlog s obzirom da je stvarno sinoc puhalo fiiijuuuu sa svih strana,sto da ne u garazi u Importane-u s obzirom da nam je djaba 2 sata parkinga,spustimo se na - 3, ili - 4 etazu gdje nikom ne smetamo,parkiramo se jedan pored drugog,toplo fino hehehe :) i cavrljamo,druzimo se, sa onako kulturnim ponasanjem(kao od sinoc) i pricom,druzenjem,mislim da cemo imati fino mjesto,gdje nas nece ljudi popreko gledati,gdje nece nam drugovi policajci stajati na prvom pravcu i sl.

...ovo je samo prijedlog :icon_rolleyes:

Stvarno je hladno, ono je uzas poslije nekih 7-8 kad puhne bas hladno..
Ovo za importanne je extra ideja, moze se i kafa gore popit, dobro bas, samo sam cuo da su spustili na 1h besplatnog parkinga, pa to treba provjerit svakako, mislim opet 1km parkinga i 1.5km kafe nije neka pljacka da se fino okupimo jednom sedmicno, ha ja :)

lemi2903 je napisao(la):
Bas mi je krivo sto nisam mogao stici, :icon_cry: jbg. zena krupna, djeca sitna, rodbina... nemo"s svima ugoditi... bice valjda prilike.

bit ce prilike druze, prioriteti se moraju gledat sta ces :)

Yellow je napisao(la):
Nevidim da se Eko javio da dolazi sa svojim leonom 1.8TB

Dolazio je juce da uzme neke felge , pa smo se vidjeli u toku dana ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
TaBa je napisao(la):
noke: nisam cesto na forumu, zovi slobodno dok auto nisam prodo, imam i ja 150 ks :)

Ma nije frka brate, ali eto nedeljom u 18h, samo cemo u toku sedmice skontati drugu lokaciju da se ne guramo dole na energopetrolu, sinoc nas je bilo 15tak pa smo okupirali pumpu :)

u nedjelju cu povesti osobu, bit ce iznenadenje veceri...
 
Član
Allami najbržeg će dovesti TaBa :123::123::123:


[/quote]

Biće i siva u nedelju :icon_smile:
[/quote]

Možda dobiješ tablice do nedjelje :D

"Svevišnjeg mi nestat ce te u oblaku dima"
by Hodža
 
Član
dajte vise slike, da vidimo fino tu sarajevsku Seat scenu, u zadnje vrijeme samo neki seati isplivavaju ;)
 
Član
TaBa je napisao(la):
Allami najbržeg će dovesti TaBa :123::123::123:

Biće i siva u nedelju :icon_smile:
[/quote]

Možda dobiješ tablice do nedjelje :D

"Svevišnjeg mi nestat ce te u oblaku dima"
by Hodža
[/quote]

hahaha kako je krenulo neću tablice dobiti do marta :lol:
 
Član
evo par slika ;)
img1452vq.jpg


img1443tz.jpg


img1439on.jpg


img1434f.jpg


img1433j.jpg


img1430og.jpg
 
Član
@GELE, svaka cast ;) na slikama.
Ej ako se budete sastajali sad opet za vikend ima da se ranim... posto putujem opet :icon_cry:.
 
Top