Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Okupljanje ljubitelja SEATa, Sarajevo i okolica !?

Legend
Bravo Gele , hvala ti puno na slikama prijatelju !!
Eh da i ja kao organizator kazem koju o skupu..
Prije svega jako sam iznenadjen odzivom, kao sto se sa slika vidi, za prvi put ja sam jako zadovoljan, sljedeci okup vjerujem da ce biti i jos nekih ljudi koji su iskazali interesovanje..
Kao drugo, svidjela mi se ozbiljnost pojedinaca koji su ovo jako ozbiljno shvatili, tako da cemo definitivno nastavit sa okupljanjima u standardnom terminu Nedelja u 18h.
Lokacija okupljanja ce biti INTEREX GARAZA NA POFALICIMA, tu u blizini ima i kafic, tako da mozemo popit kafu i druzit se u na zatvorenom dok ne bude ljepseg vremena..
Svi ostalo su dobro dosli, tako da nemojte milslit da se nesto odvajamo, druzenje je druzenje nebitno ko sta vozi ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Bravo Gele , hvala ti puno na slikama prijatelju !!
Eh da i ja kao organizator kazem koju o skupu..
Prije svega jako sam iznenadjen odzivom, kao sto se sa slika vidi, za prvi put ja sam jako zadovoljan, sljedeci okup vjerujem da ce biti i jos nekih ljudi koji su iskazali interesovanje..
Kao drugo, svidjela mi se ozbiljnost pojedinaca koji su ovo jako ozbiljno shvatili, tako da cemo definitivno nastavit sa okupljanjima u standardnom terminu Nedelja u 18h.
Lokacija okupljanja ce biti INTEREX GARAZA NA POFALICIMA, tu u blizini ima i kafic, tako da mozemo popit kafu i druzit se u na zatvorenom dok ne bude ljepseg vremena..
Svi ostalo su dobro dosli, tako da nemojte milslit da se nesto odvajamo, druzenje je druzenje nebitno ko sta vozi ;)

Jbg Džaho radi u nedelju tako da nece moci prisustvovati :ljut:
 
Legend
Ajd bit ce prilike aBd da nam se i on pridruzi :D

Uglavnom, za sad ostaje Nedelja u 18h interex garaza pofalici
 
Član
Potpis :) dolazim heheh al ovaj put trebamo imati u vidu da nam najavljuju do - 8 za vikend... GRRRRRR :icon_eek:

see ya :)
 
.nOKe je napisao(la):
Super, drago mi je da ima zainteresovanih..
Za sada cemo poceti od okupljanja ovdje u Sa, vidjeti koliko ima ozbiljnih ljudi koji ce biti dio ekipe, poslije toga mozemo dogovarati nesto ozbiljnije..
Ono sto mi se svidjelo je da su nas kolege iz Srbije pozvale na njihov okup koji ce biti nekad na proljece u Beogradu, svakako da cemo objavit sve detalje oko toga i eventualno dogovorit se da posjetimo njihov okup..

nemoj zaboraviti da su kolege iz srbije trazili da donesemo cevapa iz sarajeva, ako budemo na proljece dolazili kod njih :123:
 
Legend
Vazi naravno.. Interex garaza u 18h
a sto se cevapa tice, ne mozemo praznik ruku u goste, jesmo li bosanci il nismo :D
 
Član
Adi_cupra_fr je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Super, drago mi je da ima zainteresovanih..
Za sada cemo poceti od okupljanja ovdje u Sa, vidjeti koliko ima ozbiljnih ljudi koji ce biti dio ekipe, poslije toga mozemo dogovarati nesto ozbiljnije..
Ono sto mi se svidjelo je da su nas kolege iz Srbije pozvale na njihov okup koji ce biti nekad na proljece u Beogradu, svakako da cemo objavit sve detalje oko toga i eventualno dogovorit se da posjetimo njihov okup..

nemoj zaboraviti da su kolege iz srbije trazili da donesemo cevapa iz sarajeva, ako budemo na proljece dolazili kod njih :123:
:123: :lol: :lol:
 
Legend
ivica je napisao(la):
aj kada budete sta dogovarali za srbiju,javi te mi ako slucajno ne procitam :D

poslat cu ja svima pojedinacno i ovdje i na grupi tamo, tako da ce biti svi obavjesteni u pravo vrijeme :)
 
Legend
Odlicno druzenje, mnogo ljudi, fina grupa auta, necemo se postidit gdje god da odemo :cool:
Slike cu postavit cim mi gele proslijedi, kile javi mi na pm za sljedecu nedelju gdje da se nadjemo da te pokupim..
pozz
 
Top