Okupljanje Gracanica 02.10.2010 Slikeeee

Okupljanje Gracanica 02.10.2010 Slikeeee

Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

S obzirom da nisam imao vremena da se ovaj put ukljucim u organizaciju nesmije 100% ja potvrditi sljedece sedmice,ali su momci rekli da planiraju isto sljedecu subotu,pa jos i bolje...javit ce se BuDa dok dodje kuci sa vise informacija :) ko nije bio nezna sta je propustio :)
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

fino fino za pocetak...;););)

LSD da sam znao da ces ici,isho bi...jbg ti danas zoves kad si vec doso dole...:D
 
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

ja upravo dosao kuci,imao sam posla na vikendici pa nisa mogao doci...a imao sam zelju malo skoknuti do gracanice.... :icon_sad:
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

fino bilo,,,meni se svidjelo,,lokacia extra,,,abd bit ce nas i vise nekad :D ,,,samo naprijed momci
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

Eh evo meneee :D

meni super bilo za vas ne znam


a za iducu subotu bit cete blagovremeno obavjesteni xD



dok se malo saberemo :D
 
Član
svaka cast za organizaciju, nadam se da cete od sad ovako organizovati svaku subotu...:)

btw...siva Bora sa slika, cija je ona, jel od nekog sa foruma?...bila nekad od mog druga i od kako je on prodao, jednom je samo vidio i nikad vise...do sad...:D
 
Član
srdjo je napisao(la):
svaka cast za organizaciju, nadam se da cete od sad ovako organizovati svaku subotu...:)

btw...siva Bora sa slika, cija je ona, jel od nekog sa foruma?...bila nekad od mog druga i od kako je on prodao, jednom je samo vidio i nikad vise...do sad...:D


hvala hvala

bora jest sa foruma al nez kako decku ide nick xD
 
Top