Okupljanje Gracanica 02.10.2010 Slikeeee

Okupljanje Gracanica 02.10.2010 Slikeeee

Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

u koliko je sati,,mozda dodje modrica i odzak :D,,,i gdje dodje taj poligon ?
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

ja i clan cruel smo zagrijani .. ima tu jos nekih 5-6 autica s nama sto idu
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

ovako ljudi dogovricemo se u koliko sati i gdje da se okupimo pa vas mi onda vodimo na poligon


da vidim jos sa clanom Turbo_Wectra
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

Evo i mene nakon par mjeseci neipravnog racunara :) nista da puno ne pricam mislim da je red da sada dodjete vi nama,mi smo dolazili gdje smo mogli i kad smo mogli...momci su se maksimalno potrudili da nesto konkretno urade i znam da ce ovo da bude ludnica...doslo je vrijeme da vidite sta Gracanica moze ;)

Ajmo raja, trizex , dadaoo , TuLe , edoze... hajmo u auto sjedate i dolazite da se malo zabavimo !
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

jebite se, kako uvijek organizujete kad ja nemogu doci...:)
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

Outrage je napisao(la):
Evo i mene nakon par mjeseci neipravnog racunara :) nista da puno ne pricam mislim da je red da sada dodjete vi nama,mi smo dolazili gdje smo mogli i kad smo mogli...momci su se maksimalno potrudili da nesto konkretno urade i znam da ce ovo da bude ludnica...doslo je vrijeme da vidite sta Gracanica moze ;)

Ajmo raja, trizex , dadaoo , TuLe , edoze... hajmo u auto sjedate i dolazite da se malo zabavimo !

vidi ga, doso na forum i odma proziva :) ja ne mogu nista obecat, al potrudit cu se da dodjem
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

Jasta nego prozivat :) I nemojte mi nemogu obecat :) nego da ste se nacrtali svi :p
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

Objavite u koje je doba, u Tz se 2gog odrzava ispit spretnosti pa ako to okupljanje bude nekad popodne/predvece mozda bi i naletio...
 
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

Ma stici ce te sigurno,planirali smo da pocne u subotu u podne oko 12h pa da traje do ujutro,tako da se svi mogu uklopiti heheh.
 
Član
RE: Okupljanje Gracanica 02.10.2010

Eh ovako ljudi moji sutra pocinje u 12 sati


Vi iz pravca Tuzle i Doboja da se nadjemo na OMV-pumpi pa onda idemo na poligon

a Vi iz pravca Srebrenika kad dodjete na ulaz u Gracanicu vidjet cete firmu SRMA i desno preko mosta vidjet cete gore poligon nemozete masit

ko bude dolazio kasnije evo moj broj pa cu ja izac ispred vas 062/180-457 Dino
 
Top