OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

08.01.2012 god. okupit ćemo se u 12:eek:oh na Ciljugama (pisti), pa kako ko bude dolazio
neka se reda tamo itd... bićemo tu zajebavat se drift, trka, muzika, piva ovo ono do 18:3oh pa lagano pičimo do Binga (na Šićkom) i tamo slične stvari, pa ako neko ne mogne da dođe na Ciljuge ima priliku na Šićki ili obratno...
Pozz i vidimo se!!!


Pa eto jel ko zna jel se moze proc do piste :D Ocemo Malo Doci Citav SRT Team Lukavac :D i Eto ko Hoce Nek Dodje Svi Su Pozvani
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

jel ima neko svjeze informacije kako doc do piste,mislim prilaz jel se sta izmjenio od zadnje posjete:icon_question:
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

trebao bi i ja doci ako nebude nikakvih problema ;);)

i jel to 100% sigurna info da nedodjem dzaba:icon_question:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

Ja sam cuo od jarana da ima neki ulaz drugi na Pistu a ja samo od glavnih od SRT-a prenosim inf ..:D

100% Je Tacna Informacija Okup. SRT-a je u 11.30h Na Junuzovic Kopexu..Ko ne bude na okup. u 11.30h nek odmah ide na pistu na ciljugama bit cemo gore oko 12h :D LP Vas SRT!
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

Golf 1.3Benz je napisao(la):
Ja sam cuo od jarana da ima neki ulaz drugi na Pistu a ja samo od glavnih od SRT-a prenosim inf ..:D

100% Je Tacna Informacija Okup. SRT-a je u 11.30h Na Junuzovic Kopexu..Ko ne bude na okup. u 11.30h nek odmah ide na pistu na ciljugama bit cemo gore oko 12h :D LP Vas SRT!



ima ulaz dole ispod piste,,samo neznam da li je put prolomljen
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

Znas li ti edo valja li sta prilaz,stavio sam neki lip sprijeda pa je malo niza bora s fronta :D??
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

i ja sam sinoc pitao jer sam samo 7cm od zemlje :icon_biggrin: zimski setup :lol: ,ako bude onaj stari bojim se da necu uspjet na prvom prilazu uc,mada mislim da mora se popet uz ono brdo pa odmah skrenut na pistu ;)
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

edo_benz je napisao(la):
i ja sam sinoc pitao jer sam samo 7cm od zemlje :icon_biggrin: zimski setup :lol: ,ako bude onaj stari bojim se da necu uspjet na prvom prilazu uc,mada mislim da mora se popet uz ono brdo pa odmah skrenut na pistu ;)

7cm od zemlje mi je retrovizor :D
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

nermin suljagic je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
i ja sam sinoc pitao jer sam samo 7cm od zemlje :icon_biggrin: zimski setup :lol: ,ako bude onaj stari bojim se da necu uspjet na prvom prilazu uc,mada mislim da mora se popet uz ono brdo pa odmah skrenut na pistu ;)

7cm od zemlje mi je retrovizor :D

:lol::lol::cool:
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

:lol: :lol: :lol: to nerko care haha ko da me neko udari mokrom carapom :lol:
 
Top