OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

N

nenad

RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

Evo linkova koje je postavio Murat4murgo, premjesteni u ovu temu

http://www.youtube.com/watch?v=YRuL6osYpmQ

http://www.youtube.com/watch?v=UMkq0D797Xc
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

bezveze bilo,,mislim na okupljanje u 17h...3 auta bila,, kasnije dosli momci iz poljica sa 6 auta bili samo pola sata i sve se razislo,,svi govore doci ce vako nako i nista ,,nemogu da razumijem toliko ima raje iz tuzle na bhtuningu a niko da dodje pa nije to 200 kilometara jbt,,cast onima koji su dosli ranije :icon_biggrin:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

shurda je napisao(la):
bezveze bilo,,mislim na okupljanje u 17h...3 auta bila,, kasnije dosli momci iz poljica sa 6 auta bili samo pola sata i sve se razislo,,svi govore doci ce vako nako i nista ,,nemogu da razumijem toliko ima raje iz tuzle na bhtuningu a niko da dodje pa nije to 200 kilometara jbt,,cast onima koji su dosli ranije :icon_biggrin:

aj sta se bunis bar vas je bilo 10 :lol::lol:
ja poljubio pistu i otiso :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
bezveze bilo,,mislim na okupljanje u 17h...3 auta bila,, kasnije dosli momci iz poljica sa 6 auta bili samo pola sata i sve se razislo,,svi govore doci ce vako nako i nista ,,nemogu da razumijem toliko ima raje iz tuzle na bhtuningu a niko da dodje pa nije to 200 kilometara jbt,,cast onima koji su dosli ranije :icon_biggrin:

aj sta se bunis bar vas je bilo 10 :lol::lol:
ja poljubio pistu i otiso :lol::lol::lol::lol:

ma nebitno koliko je bilo,,nego svi obeacavaju da ce doci ja tamo sam na pisti u 17 dosli edo sa kadilakom i sema sa seatom
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

shurda je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
bezveze bilo,,mislim na okupljanje u 17h...3 auta bila,, kasnije dosli momci iz poljica sa 6 auta bili samo pola sata i sve se razislo,,svi govore doci ce vako nako i nista ,,nemogu da razumijem toliko ima raje iz tuzle na bhtuningu a niko da dodje pa nije to 200 kilometara jbt,,cast onima koji su dosli ranije :icon_biggrin:

aj sta se bunis bar vas je bilo 10 :lol::lol:
ja poljubio pistu i otiso :lol::lol::lol::lol:

ma nebitno koliko je bilo,,nego svi obeacavaju da ce doci ja tamo sam na pisti u 17 dosli edo sa kadilakom i sema sa seatom

ma ja vise ne idem, jebes pistu kad bezze dodjem i potrosim gorivo
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

drugovi moji ja bio na ciljugama od 10 h do 15 h bilo auta brdo ,bilo je raje koji su culi il tako nesto da ima street pa dosli.bilo je ljudi koji su presli brdo kilometara i olizali steku na kapiji.od 13h pa do 15h dok nisam otiso bilo ekstra ko manji street race.svi smo bili na suncu i przili se ko kobasice al za uzitak nista nesmeta pa ni vrucina.ja licno iscejfijo stazu i lagano kuci prezadovoljan.pozdrav svima
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

moky crx je napisao(la):
drugovi moji ja bio na ciljugama od 10 h do 15 h bilo auta brdo ,bilo je raje koji su culi il tako nesto da ima street pa dosli.bilo je ljudi koji su presli brdo kilometara i olizali steku na kapiji.od 13h pa do 15h dok nisam otiso bilo ekstra ko manji street race.svi smo bili na suncu i przili se ko kobasice al za uzitak nista nesmeta pa ni vrucina.ja licno iscejfijo stazu i lagano kuci prezadovoljan.pozdrav svima

kao sto drug rece extra je bilo na zalost malo trkaca al opet gotiva lijepo druzenje evo malo slika da se uvjerite ;)







Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

slike su malo losije al jbg. a ima jos onih udarnih koje su iskazale takmicarski duh :D

kad sam rekao udarne mislio sam na takmicare koji su obiljezili nedjelju i svima nama je uljepsali Hvala im zbog toga nadam se da cu nekad i ja moci s njima da se ganjam :D a sad uzivaj te :icon_smile:





Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us



 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

izgleda da vam je pravo fino bilo
samo nije mi jasno kako su ljudi popusili fol za SR, to mi nikako ne ide u glavu:icon_confused:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

fejsbuk majka, neki dan prosiri se vijest da je umro jackie chan jbt, ja svima isprico, sjebo se narod kad kasnije prica o fejsbuk patki, puuu


ontopic: Fino to kod vas, svake nedjelje okupljanje ;)
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

drugovi moji da budem iskren ja nisam nista vidio na fejsu al mi reko jedan nas relly vozac iz tuzle da ima street race i ja spremio auto i pravac ciljuge , kad sam doso olizem steku i lagano se spustim na donji dio piste i sacekam tog covijeka koji je spremio dva auta i na labudici ih dovuko na pistu.lagano ih spusti na stazu isproba kako slusaju i kuca.



a sto se tice ovih organizatora ili koga vec nemoraju oni organizovat ni jedan race uopste MI SAMi SEBI PRAVIMO UGODJAJ.
pa ko voli neka izvoli.kad njima nije stalo do toga nama jeste i ubuduce cemo se okupljat na ciljugama.pozdrav svima.
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

a sto se tice ovih organizatora ili koga vec nemoraju oni organizovat ni jedan race uopste MI SAMi SEBI PRAVIMO UGODJAJ.
pa ko voli neka izvoli.kad njima nije stalo do toga nama jeste i ubuduce cemo se okupljat na ciljugama.pozdrav svima.
[/quote]

potpis :icon_smile:

ps.Moky hondica kulturno ide ;)
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

hoce li biti sutra slucajno kakvog okupljanja:icon_rolleyes:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

http://www.bhtuning.com/lukavac-meet-t-63962.html
Eto Ako neko zazeli doci u Lukavac nek dodje svake smo nedelje na junuzovic Kopexu..;)
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h



Ewo ko hoce doci u Lukavac na okupljenje nedelja 09.10.2011 sa ocetkom u 19.30 ispred platoa benz pumpe Junuzovic Kopex..;) LP!
 
Top