okupljanja sirom BIH

okupljanja sirom BIH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
pa ako je VW okupljanje onda je samo VW...

nego sta mogu li doc audiji seati i skode, posto je to sve isto :D
 
pa ovo je organizacija vw kluba što sam ja spomeno a ne bhtuninga što će biti 2.3 i moje osobno mišljenje je da su tu sva ostala vozila višak isto npr da vozim opel onda samo opel auta i tada bi mi smeto vw ali pošto sam član vw kluba i vozim vw i ovo je samo ve skup ostalo je sve višak (osim ako bude skup svih nas skupa onda nek dođe tko hoće) i da naglasim svi momci odnosno svi koji imaju vw vozila a nisu članovi vw kluba odnosno bhtuninga nek se prijave na spisak kad bude otvoren spisak jer će se prikuplkat novac za roštilj muziku itd dakle pozvani su svi vozači vw vozila sa bilo kojeg foruma ....
 
da...i prebiju te svi vw-ovci ako ne dodjes sa vw-om.Drug,malo grubo si napisao...


DRUG dadao mislim da bi trebao sebi otvoriti novu VW temu jer tema trenutna se zove:
okupljanja sirom BIH
POZZ i bez ljutnje...
 
nisam ja ništa pogrešno napiso to si ti nešto pogrešno shvatio nemaš mi se šta izvinjavat sve je ok ljudi smo sve se može dogovorit a to da će neko nekofa prebit nije nikome ni na kraj pameti nama je cilj da se družimo upoznamo itd dobro kažeš dosta off teme možda je bolje šutit nego nekad nešto pisat
 
Član
ma nije niko ni spomenuo vw okupjlanja ljudi,a i da jeste kad je bilo u okolini zenice?u zenici ima i extra mjesto koje je za takve stvari da kazemo napravljeno
 
I ja sam uvijek za okupljanja, samo recite kada, po mogucnosti da je neradni dan, jer sam ostalim danima zauzet, radi se.
Mogli bi u Zenici na Kamberovicu...
a gdje je Vrbanja?
I ako moze bez ovih vw ogranicenja... Nista mi cemo okupljanje samo italijanskih auta...hehehehe, sala mala...
 
Član
Zenica ima napretek mjesta za janje okrenut :D od smetova, bistricaka do lasve... ljeti ta mjesta "rade" non stop... cekajte malo ljepseg vremena i dogovorit cemo nesto u prirodi..da se autici odmore malo.. ;)
 
ma brate ja kad stisnem papucicu do daske boli me q... jel to vw fiat ford renault...bilo sta...ADRENALIN brate
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top