okupljanja sirom BIH

okupljanja sirom BIH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej ljudi evo ja bas nesto kontam,jel itko razmisljao o ideji da se okupi vrse na drugim mjestima,mislim da svaka 2 mjeseca se nadjemo u drugom gradu,ne bitno gdje,jedan od razloga je i taj sto nas ima iz citave BIH,a drugi je da kroz to okupimo i ukljucimo vise ljudi,a i time vrsimo promociju bhtuning.com i amkcarbon.com.Mislim da to ne bi bilo lose,ide i ljeto a i da neki streetrace ne bude jedini razlog okupljanja nekih 70% clanova-malo druzenja,upoznavanja vidim i promo majice web stranica idu(majice,naljepnice)a bilo bi i ljudi koji bi pomogli samoj stranici u poboljsanju same...poozz
 
Član
Uvijek za okupljanja ! :D

Treba malo u zenici polijepit bhtuning plakate :D slabo nesto zenicana ima online..a znam sigurno da po gradu ima haos auta... i veceras je neko "drko" s alfom 146 neznam sta je pod haubom al je zvuk haos.."cepa" :D
 
Član
ma alfa majka:) ma ima u ze strah auta,a da ti se najavim i ja cu malkice za vikend budalesati;) sta ima zemljak?
 
Član
haha...ja evo keširo od prodaje auta..pa sam u potrazi za jurilicom..do tad s trotoara posmatram takve ko ti :D al uskoro cu i ja akobogda :D

samo italijaaaa :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Ako bude zainteresovanih u drugim gradovima AMK Carbn ce nastojati da dodje i u druge gradove. A mi smo i dalje nedjeljom u 14:00 na Vrbanji pa bujrum.

A spominjete naljepnice i majice, ako ima neko zainteresovan za naljepnice AMK Carbon ili majice moze se javit meni pa cemo skontat nesto.

Do vidjenja :)
 
meet ili skup za mostar je zakazan 2.3 bit će obavješten forum o tom skupu i koliko ja znam odnosno nisam još siguran pravo dolaska imaju samo vw vozila da nebi pametovo moderatrori sa našeg foruma će postavit obavjest za skup dok sredimo još neke stvari na tom planu radi se na tome
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top