OKUPLJANJA - INTEREX

OKUPLJANJA - INTEREX

Legend
s1ck je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel poznaje neko momka sa crnim golfom mk2, ima onaj vanjski intercooler ispred branika (tanki branici), treba mi njegov kontakt broj, pa ako neko ima, nek mi javi

unaprijed hvala ;)

jel mislis na onog OLD SCHOOL sto mu pise sa strane i crni farovi?

da na njega ;)
jel ima neko broj mob ?
 
Član
IGY je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel poznaje neko momka sa crnim golfom mk2, ima onaj vanjski intercooler ispred branika (tanki branici), treba mi njegov kontakt broj, pa ako neko ima, nek mi javi

unaprijed hvala ;)

kod njega ti je od mk3 tdi unutra
nije radio prepravke od dvicinog motora pa onako da leti ako si na to mislio
jesi li nabavio broj od tog momka amir se zove

a sto se tice okupljanja kod interexa nedelja od osam sati navece okupljamo se kod wise tj vf_a na pofalicima i bude dosta raje
drugo mjesto okupljanja je na stupu energoinvestov parking ima mjesta ima svjetla ima bas sve prosle nedelje ni sam nisam mogo vjerovai koliko nas je bilo :lol::lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel poznaje neko momka sa crnim golfom mk2, ima onaj vanjski intercooler ispred branika (tanki branici), treba mi njegov kontakt broj, pa ako neko ima, nek mi javi

unaprijed hvala ;)

jel mislis na onog OLD SCHOOL sto mu pise sa strane i crni farovi?

da na njega ;)
jel ima neko broj mob ?

joj ja mislim da je momak negdje sa sokolja. mogu ti ja pogledat. ili ako znas raleta vozi golfa zelenog mk1 ima dobru muziku u njemu ja mislim da ga on zna ;)
 
Član
ljudi ja sam iz visokog i volio bih doci na ta okupljanja s drustvom i nasim picilicama da se druzimo
jer u nas vamo nema ovakvih okupljanja
naravno ako ima bujruma ;););)
 
Top