OKUPLJANJA - INTEREX

OKUPLJANJA - INTEREX

Član
pa dobro gdje sad??? gore na zmajevcu kod cesme nije lose gore je sada kafic a ima i parking tu nam murija ne moze nista.
 
Član
andre306 je napisao(la):
konzum preko puta interexa kod pruge svaku noc ima cunera, i bude pravo extra nema divljanja......
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Slazem se extra lokacija,mnogo prostora i nikome ne smetamo def. naravno mole se papci da ne dolaze ovdje i da ne slajdraju,gasaju itd da i ovdje ne dobijemo ban :)
 
ovdje ako dobijemo ban onda fakat tesko da se gdje mozemo okupiti kvalitetno kao na ovoj lokaciji, jbg valjda ce potrajati, vidimo se gore pozzz;);)
 

JD.

Član
admir 386 je napisao(la):
pa dobro gdje sad??? gore na zmajevcu kod cesme nije lose gore je sada kafic a ima i parking tu nam murija ne moze nista.

ne mozemo se svi popeti do gore sa autima :D
 
Član
A nije problem nac mjesto za okupljanje
ali dokle god bude to mjesto javno objavljeno bice
svega i svako ce dolazit

Bolje bi bilo da se par osoba dogovori i da izaberu mjesto
i da to proslijede pm osobama koje znaju i koje nece pravit
probleme . . .
 
Legend
jel poznaje neko momka sa crnim golfom mk2, ima onaj vanjski intercooler ispred branika (tanki branici), treba mi njegov kontakt broj, pa ako neko ima, nek mi javi

unaprijed hvala ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
jel poznaje neko momka sa crnim golfom mk2, ima onaj vanjski intercooler ispred branika (tanki branici), treba mi njegov kontakt broj, pa ako neko ima, nek mi javi

unaprijed hvala ;)

jel mislis na onog OLD SCHOOL sto mu pise sa strane i crni farovi?
 
Član
:lol::lol: Pa dobro i jeste ljudima trosili asfalt :lol::lol:

Nemogu da vjerujem da ima i takvih naivaca :lol:
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
jel poznaje neko momka sa crnim golfom mk2, ima onaj vanjski intercooler ispred branika (tanki branici), treba mi njegov kontakt broj, pa ako neko ima, nek mi javi

unaprijed hvala ;)

kod njega ti je od mk3 tdi unutra
nije radio prepravke od dvicinog motora pa onako da leti ako si na to mislio
 
Član
IGY je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel poznaje neko momka sa crnim golfom mk2, ima onaj vanjski intercooler ispred branika (tanki branici), treba mi njegov kontakt broj, pa ako neko ima, nek mi javi

unaprijed hvala ;)

kod njega ti je od mk3 tdi unutra
nije radio prepravke od dvicinog motora pa onako da leti ako si na to mislio


juce se mimoidjoh sa tim golfom umalo odes da napravim :D golf grmi koliko je dobar :)
 
Član
Znam ja noke bude ovamo kod mene na pumpi parkiran,kod njega je od trojke motor a sa petice turbina, a od nekog audija intercooler..onaj golf leti...ako šta zbavim javim..tiii..pozz svima:cool:
 
Top