OGROMNA kritika!!

OGROMNA kritika!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mnoge stvari o Bosni i njenom napacenom narodu nekom na forumu smetaju, ocigledno. Ni pocast nemozemo odat... jos malo pa necemo moc ni bajram jedni drugima cestitat (bozic takodjer....). Kako ce nastat svadja, jedino da se neki ****** na forum javi da mu smeta, pa i logicno je da ce mu smetati.

Zatvarane su i teme o danu drzavnosti, danu Armije BiH (bez koje bi sad svi bili pod zemljom). Mnogi neshvataju da se svi katolici i pravoslavci nesmatraju Srbima i Hrvatima i da je njima Bosna na prvom mjestu.


p.s.
Nijednu stranicu jucer nisam vidio da nije odala pocast tim ubijenim ljudima, al BH tuning, jok. Oni to nezele, izgleda da je tu osobu koja je zakljucala boli neka stvar za poginulim ljudima. Nemojte me pogresno shvatit, al ono je bio sramotan cin i vama na dusu.

edit.
Nisam nacionalista, nedaj boze, imam prijatelja i Hrvata i Srba ;)
 
Član
Ni meni nije jasno zasto
stvarno je ovo BIJEDNO,SRAMOTNO,ZALOSNO,PRIMITIVNO
nemam rijeci nego samo jedno veliko FUJ
 
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

potpis na sve navedeno gore

a i admini se usutili pravo da je bilo koji manji problem sad bi njih 5 stajalo i lockalo ili brisalo postove

:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

potpis na sve navedeno gore

a i admini se usutili pravo da je bilo koji manji problem sad bi njih 5 stajalo i lockalo ili brisalo postove

:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

nebi se ni ja od sramote pojavio da sam na njihovom mjestu:icon_mad:
 
Član
polako ljudi...javit ce se neko...Nemojte da ova tema postane onakva kakav je razlog lock-anja teme
sacekajte...pa da vidimo sta ce admini reci
;)
 
Član
ovo je sramota stvarno:icon_mad::icon_mad::icon_mad:, tema treba da se otkljuca, kome se ne svidja nek je ne cita!
 
Član
dobro ljudi netrebamo sad bojkotirati citav forum:D:D ko god da je zakjlucao nije ljudski bilo i ett.. zalosno jest ali sad da pretjerujemo,neka, nemojte.. ipak na forumu smo da se svi druzimo i iznosimo iskustva i ostalo.. OFF-topic sluzi za razno,cestitke,odavanja pocasti itd ali nema veze.. bhtuning je najbolji i nadamo se da ce tako i ostati..:123::123:
valjda se nece opet ponavljati ovakve greske..
 
Početnik
vjerovatno nisu jos vidjeli ovu temu....ili ne citaju kritike...:icon_mad:

pohvale im idu bolje,:icon_mad:

nije ovo bojkotiranje nego kad je taj koje zakljuco temu bez razloga,neka bude i dijelimicno musko i neka obrazlozi taj cin...koji je bio nepotreban...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top