OGROMNA kritika!!

OGROMNA kritika!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
radi zakljucavanja teme "1995 - 2009 Sjecanje na zrtve Srebrenice."!!!
tema je smjestena u off topic diskusiju i imao je pravo svako posjetiti i odati pocast poginulima!! forum jest o automobilima ali u OFF-u je imala pravo biti ova tema!! pogledajte kakve se sve teme stavljaju pa sto nebi ova mogla! svaka cast administraciji! ako vam smeta i ova tema slobodno me BANujte.. ugodan dan
 
Sta reci?? Neznam sta da kazem..Mozda su zakljucali zbog toga sto bi svade ispale..Jel svake nacije na forumu ima i to je to..
Meni bas svejedno...
 
Član
nevjerujem da bi ikakve svadje na forumu bile, nisam nacionalista nedaj boze ali se bar mogla odati pocast poginulim zrtvama..a ne cim je tema otvorena tako je odma i zakljucana..
 
Član
Upravo teko
uostalom je dan zalosti bio i u evropi
tako da je ovo za svake kritike

NO COMMENT :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
ja sam jednom stavio temu,pjesme neke,vezane za bosnu,momak iz USA je uradio par pjesama,izbjeglica je,ratna,i ta je tema okrenuta na nacionalizam
i ova bi bila
tuga,stvarno,sto ni poslije 14 godina,i dalje vlada tolika mrznja medju nama,tacnije,nije izrazena,dok pojedinci ne razbuktaju vatru
tako bi bilo i ovdje,ne valja sto je obrisana,al i da je ostalo samo bi se zakuhalo na nacionalnoj osnovi
ja sam proucio fatihu zrtvama,i trebao je svako,ko osjeca nesto prema tome odati pocast zrtvama,onako kako mu religija nalaze
 
Član
sve je to uredu.. ali sto se tice to prepucavanja na nacionalnoj osnovi mislim da toga ovdje i u onoj il ovoj temi nebi bilo.. svi se extra slazemo i sve je u dure ali valjda bi trebalo odati pocast, cak momci i ljudi koje su i druge vjere.. sve je to iza nas sad su bolja i druga vremena i svi znaju sta je se desilo u srebrenici i to se nemoze zaboraviti..
ako sam sta krivo rekao i ruzno slobodno dajte saglasnost da odem s foruma i ja cu otici.. ni prvi ni jedini..
 
Član
Nemogu da vjerujem da se niko nije odazvao na ovo od admina ???

katastrofalna greska koja je uradjena sa njihove strane sto su ovu temu zakljucali
SRAMOTNO
STIDITE SE
 
Član
joj ti stalno ides s foruma:D
a u onoj temi je bilo nacionalizma,i ja sam trazio lock,jer je prica otisla u suprotnom smjeru od onog koji sam ocekivao:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top