OGROMNA kritika!!

OGROMNA kritika!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
tema je trabala ostati pa da se vidi ko je nacionalista i njeg banovat,takvi nam ne trabaju!
a ja jel ja ne trabam;jer sam musliman;odati pocast ljudima koji su izginuli u Ausvicu,jel ne trabam odati pocast ljudima iz Vukovara,iz New Yorka,pa oni su nevini izginuli niko nije imo ni pusku ni pistolj!
a ovo je VELIKA GRESHKA ADMINA!
 
sramota za sve admina i moderatore....velika KRITIKA svima,a jos pogotovo sto nema muda da se javi ovdje ko je zakljucao temu!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
i ja mislim da je sramota a ujedno mislim da ce ova tema zavrsit glupom isprikom ili pak samo lockanjem sa infom

'lock, kome se ne svidja nek ide na drugi forum'
 

MTR

Član
Za Elmira : MASSIVE RESPECT ,

ostalo potpis

za admine i nije cudo :icon_mad:, skidose me neki dan al haj sta ces :icon_rolleyes:
 
Član
Tek sam vidio ovu temu..

Ja sam zakljucao temu poucen stvarima iz proslosti vezanim za politicke teme na forumu.. Vec se o ovome raspravljalo vise puta..

AUTOR NAREDNE TEME KOJA SE BUDE ODLOSILA NA RELIGIJU I POLITIKU, DOBIJA TRAJNI BAN

Jednostavno te teme nemaju mjesta na forumu ovog tipa.. Svi koji su voljni raspravljati na teme iznad nabrojane nek nadju forum sa tom tematikom i postaju do mile volje..

@ersan_sa smiri dozivljaje..
 
Legend
Edo podrzavam, da sam vidio i ja bi ovo zakljucao, smirite emocije, ima nas dosta kojima Srebrenica nesto znaci, nas kojima je to puno blize, i puno puno realnije, medjutim, za takve stvari imate forume sarajevo x, avaz.ba, tuzlarije i ostale, ovdje bi sve otislo u pogresnom smjeru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top