OFICIJELNO !! New VW Golf GTI Concept detalji

OFICIJELNO !! New VW Golf GTI Concept detalji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na ovim obicnim BMW-ima isto moze, bar od ovih koje sam ja vozio.

Samo nisam siguran jel moze na BMW X3, al to je vec SUV, pa... :icon_biggrin:
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

znam da mi je burazer prico da je on vozio 530d novog, i da mu se ESP iskljuci, al opet ako u krivini das jaci gas vraca na putanju i pocne reagovat...mozda i to ima da narucis kako hoces, jbg, ko ce ga znat :)
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Vala ocekivao sam vise....
da je ovo redizajn petice, 5.5 recimo, bio bi vrhhhhhhhhhhh
ovako, lijep je pravo, ali ne vidim dovoljno toga da mu daju ime nove generacije....
 
Legend
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

trizex je napisao(la):
Vala ocekivao sam vise....
da je ovo redizajn petice, 5.5 recimo, bio bi vrhhhhhhhhhhh
ovako, lijep je pravo, ali ne vidim dovoljno toga da mu daju ime nove generacije....

Nemoj pretjerat...
iz VW nemaju kud dalje, kraj revolucije, bio je kockact dvije generacije, sa tricom je najavljeno neko novo doba, bilo je to pola pola, četvorka nas uvela u ono sto predstoji, petica je bila TESTNO vozilo VW-a, to barem svi znamo, ovo je sada pravi golf. Ako bude upola udoban i zabavan za vozit kako izgleda na slikama, bice to respekabilan autic.

A da sad oni izmisljaju neki novi oblik karoserije, nevidim to nikako da je moguce...
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

SamiRX-8 je napisao(la):
Ne svidja mi se... kec GTI je zakon po meni... sad auta sve teza i teza umjesto da je obrnuto. Sta ce ovom navigacija i koji vragovi ? Daj mi samo osnovno, i nista mi vise i ne treba...

Jarane da putuješ malo više, a manje da vozaš po mahali vjeruj mi ne bi tako govorio
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

e jbg, ko hoce navigaciju, onda sebi kupi Garmin il TomTom eksterni i ukljuci po potrebi...a ne ovako da je imam i kad sam u mahali kako ti kazes...
a bas da ce Golfa neko uzet za nekih velikih putovanja...

i btw, kako su ljudi prije zivjeli bez navigacije...bez svega se moze, osim osnovnih stvari...
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Ma ko ima pare nek uzima sta hoce, zato navigacija i dodatne djidje nisu u standardnoj opremi pa tako da je glupo pricat sta ce ovo sta ce ono...
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

šestica je loša kopija

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10864&pid=163387#pid163387
 
Super Moderator
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

VR6Boki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
sumnjam da mu se ESP nece moc ugasit... u svakog auta se moze ugasit samo sto i kada ugasis opet auto nije 100% tvoj, to znam da je kod mercedesa E klase a mislim i kod ostalih, dok kod BMW-a sistem stabilnosti mozes 100% iskljucit

To je jedan od razloga sto jako volim BMW :icon_biggrin:

Kod Mercedesa ESP mozes iskljuciti do 60 km/h, nakon toga se sam aktivira. Isto je recimo i na Citroenima-Peugeotima, gdje se ESP automatski opet upali nakon 50-55 km/h. Ima jos dosta auta sa takvim ESP-om...

imo moj drug E klasu w211
kaze moze on iskljucit ESP kad god hoce al nije 100% iskljiucen
u mene u BMW-a DSC mozes iskljucit ne 100% a mozes i 100% :D
 
Super Moderator
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Faya_M5 je napisao(la):
ne znam vala, ne odstupa puno od petice...za sjedista se slazem da je to fazon od prve generacije GTI-ja...snaga je vala trebala bit malo veca, jer samo 10 KS jaci od prethodnog, a sigurno je veci u svim pravcima, a i tezi, tako da se nista nije dobilo...
slazem se isto i sa Samirom da je pravi GTI bio kec, i ostace najbolji...

a ovo za ESP, ni na jednom serijskom "obicnom" modelu se ne moze u potpunosti iskljucit ESP, pa tako ni na BMW-u, dok tek na M modelima se moze skroz...C63 AMG novi, je prvi Merc na kojem se moze u potpunosti iskljucit ESP...eto haman se i oni bacili na BMW :D

ne tjeraj me da ti snimam clip il da slikam kako izgleda kad se 100% ugasi ESP :icon_eek: :D
 
Super Moderator
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

golf je po meni super... pravo mi se svidja
 
Super Moderator
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

ovaj motor je predvidjen i za Audi Q5, 211KS i 350Nm... nije puno jaci od starog al mislim da ima vise Nm
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Ma kec je mjera, a ovo novo i nije nešto pretjerano brzo.. 7,2 sec od 0-100 nije ništa posebno ...
 
Super Moderator
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Alen_P je napisao(la):
Ma kec je mjera, a ovo novo i nije nešto pretjerano brzo.. 7,2 sec od 0-100 nije ništa posebno ...

ma to su tehnicki podaci da je 7.2 sekundi do 100... moj bmw ide 7.2 ovaj moze ispod 7 sigurno a sa chipom ovaj golf dobije jedno 30-40 konja tako da lako moze biti i brzi :icon_biggrin:
 
Član
RE: OFICIJELNO  !! New VW Golf GTI Concept  detalji

Opet je to slabo... Ipak je 21 vijek
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top